fbpx

“Arlo – chłopiec-aligator”: zwiastun nowego filmu animowanego

Arlo chłopiec-aligator zwiastun nowego filmu animowanego
Foto: Netflix

W kwietniu na platformie Netflix zadebiutuje nowy film animowany zatytułowany “Arlo – chłopiec-aligator”. Musicalowa produkcja to reżyserski debiut przez Ryana Crego, który pracował wcześniej przy takich animacjach DreamWorksa jak “Dom: Przygody Ocha i Tip”, “Kot w butach”, czy “Shrek Forever”. Wiadomo także, że wkrótce po premierze filmu w serwisie pojawi się serial kontynuujący historię bohaterów, którego oryginalny tytuł brzmi “I ❤️️ Arlo”. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji z polskim dubbingiem!

W oryginalnej wersji językowej swoich głosów postaciom użyczą: piosenkarz z 16. sezonu amerykańskiego “Idola” Michael J. Woodard, nominowana do Grammy artystka Mary Lambert, członek zespołu Red Hot Chili Peppers Michael Balzary, Annie Potts i Tony Hale znani z ról Pastereczki Bou i Sztućka w filmie “Toy Story 4” oraz Brett Gelman (“Stranger Things”), Jonathan Van Ness (“Porady różowej brygady”), Haley Tju (“Płazowyż”), Jennifer Coolidge (“Wodogrzmoty Małe”) oraz Vincent Rodriguez III (“Raya i ostatni smok”).

Gdy marzyciel Arlo – pół‑chłopiec, pół‑aligator – dowiaduje się, że pochodzi z Nowego Jorku, postanawia opuścić swój bezpieczny dom na bagnach i udać się na poszukiwania dawno zaginionego ojca. Tam poznaje grupą kolorowych odmieńców, którzy stają się jego nową rodziną.

“Arlo – chłopiec-aligator” na platformie Netflix zadebiutuje już 16 kwietnia!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe odcinki serialu “Paradise PD” i nowe produkcje z polskim dubbingiem: seriale “Przeznaczenie: Saga Winx”, “Na tafli marzeń”, animowane “Kid Cosmic”, “Kajko i Kokosz”, “Miasto duchów” oraz filmy “Podróż Xico”, “Róża Bombaju”, “Dzień na tak”. W marcu na platformie pojawią się także nowe filmy “Tajna Agencja Kontroli Magii” (25 marca) oraz “Tydzień z życia” (26 marca), a już w kwietniu zadebiutują nowe odcinki serialu “Zjazd rodzinny” (5 kwietnia) i film “Thunder Force” (9 kwietnia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?