fbpx

“Big Mouth”: zwiastun 4. sezonu serialu Netfliksa

Big Mouth zwiastun 4. sezonu serialu Netfliksa
Foto: Netflix

W grudniu na platformie Netflix zadebiutują nowe odcinki serialu animowanego dla dorosłych “Big Mouth”. To produkcja stworzona przez Andrew Goldberga (“Głowa rodziny”) i Nicka Krolla, przedstawiająca życie nastolatków zmagających się z trudnościami okresu dojrzewania. Kreskówka jest oczywiście bogata w wulgaryzmy oraz bohaterów będących spersonifikowanymi narządami rozrodczymi, dlatego szczególnie odradzamy seans młodszej widowni. Przypomnijmy, że już w ubiegłym roku Netflix zamówił aż trzy kolejne sezony kreskówki, co łącznie daje jej już 6 serii.

Za opracowanie polskiego dubbingu do serialu odpowiedzialne było dotychczas BTI Studios, obecnie przemianowane na IYUNO Media Group. Reżyserem był Jan Aleksnadrowicz-Krasko, a dialogi napisali Antonina Kasprzak (sezon 1) i Marcin Bartkiewicz (sezony 2-3). Głównym bohaterom głosów użyczyli natomiast: Mateusz Damięcki, Otar Saralidze, Lidia Sadowa, Katarzyna Łaska, Aleksander Orsztynowicz-Czyż, Robert Jarociński, Olga Omeljaniec, Sebastian Perdek, Józef Pawłowski, Jacek Kopczyński, Sławomir Pacek i Delfina Wilkońska. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun nowego sezonu serialu w wersji z polskim dubbingiem!

Kreskówki dla dorosłych wciąż nie są w Polsce oczywistym kandydatem do dubbingu. Przypomnijmy, że poza “Big Mouth” obecnie w emisji są takie seriale jak “Rick i Morty”, “Rzut za trzy”, “Paradise PD”, “Nie ma jak w rodzinie”, “Chłopaki z baraków: Serial animowany”, “Archer”, czy “Brickleberry”. Należy jednak wspomnieć, że wiele innych pozycji tego gatunku polskiej wersji nie otrzymało. W ostatnim czasie najgłośniej w tym temacie było o netfliksowej premierze serialu Warner Bros., “Close Enough”.

“Big Mouth” z nowymi odcinkami powróci na platformę Netflix już 4 grudnia!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?