fbpx

“Big Mouth”: zwiastun 5. sezonu z polskim dubbingiem

Big Mouth zwiastun 5 sezonu z polskim dubbingiem
Foto: Netflix

W listopadzie na platformie Netflix zadebiutuje nowy sezon jednej z najpopularniejszych obecnie kreskówek dla dorosłych, “Big Mouth”. W serwisie pojawił się już zwiastun 5. serii, który w wersji z dubbingiem prezentujemy poniżej. Przypomnijmy, że za sterami produkcji siedzą Andrew Goldberg i Nick Kroll, natomiast poza Krollem, w głównych rolach występują także John Mulaney, Jessi Klein, Jason Mantzoukas, Ayo Edibiri, czy Maya Rudolph.

W polskiej wersji najpewniej usłyszymy znane nam już głosy wszystkich głównych bohaterów. Powrócą więc: Otar Saralidze, Mateusz Damięcki, Lidia Sadowa, Katarzyna Łaska, Aleksander Orsztynowicz-Czyż, Sebastian Perdek, Józef Pawłowski, Sławomir Pacek oraz Robert Jarociński, Olga Omeljaniec i Delfina Wilkońska. Przypomnijmy również, że w produkcji jest kolejny, szósty już sezon oraz spin-off zatytułowany “Human Resources”, który opowie o firmie, z której pochodzą serialowe potwory hormony.

Nicka Birch i Andrew Glouberman to dwóch nastoletnich przyjaciół, którzy wkraczają w okres dojrzewania. Zmagają się z zupełnie nowymi doświadczeniami i uczuciami, a w ich wędrówce towarzyszą im przepełnione seksualnym napięciem hormonalne potwory: Maurice, Connie oraz Mona.

“Big Mouth” z nowymi odcinkami powróci na platformę Netflix już 5 listopada!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “My Little Pony: Nowe pokolenie”, “The Seven Deadly Sins: Cursed by Light”, “Ktoś jest w twoim domu”, “Pokémon: Sekrety dżungli” oraz nowe odcinki seriali “Chicago Party Aunt”, “Ada Bambini, naukowczyni”, “Kocie wiedźmy”, “Strasznie mroczne historie”, “Klub Opiekunek”, “Świat Karmy”, “Misfit: Serial”. W październiku w serwisie pojawią się natomiast nowe seriale “Wojownicza księżniczka Maja” (22 października), “Dzikie przygody wśród zwierząt” (22 października) i “Korporacja Konspiracja” (22 października). W dalszych planach znajdują się między innymi film “Czerwona nota” (12 listopada) oraz drugi sezon serialu “Wiedźmin” (17 grudnia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?