fbpx

“Cały on”: zwiastun nowej komedii Netfliksa

Cały on zwiastun nowej komedii Netfliksa
Foto: Netflix

Jeszcze w sierpniu na platformie Netflix zadebiutuje komedia romantyczna dla nastolatków “Cały on”. To remake popularnego filmu “Cała ona” z 1999 roku, w którym główne role zagrali Freddie Prinze Jr. i Rachael Leigh Cook. To kolejna dość zaskakująca pozycja jak na dubbing dla Netfliksa, jednak wyraźnie zaczyna zarysowywać się kolejny rodzaj filmów, które doczekują się polskiej wersji językowej. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun, który pojawił się niedawno na platformie!

Reżyserem filmu jest Robert Mark Waters (“Magiczne wakacje”), a w głównych rolach występują: piosenkarka Addison Rae, Tanner Buchanan (“Game Shakers. Jak wydać grę?”), Madison Pettis (“Cziłała z Beverly Hills 3”), czy wspomniana już Rachael Leigh Cook, która w pierwowzorze wcielała się w tytułową rolę, natomiast teraz wystąpi jako matka głównej bohaterki. W polskiej wersji językowej zwiastuna głosów użyczyli natomiast: Justyna Bojczuk i Maksymilian Bogumił w rolach głównych oraz Damian Kulec, Anna Wodzyńska i Aleksandra Nowicka.

Nastoletnia influencerka Padgett Sawyer podejmuje się niełatwego zadania — ma zmienić największego nieudacznika w szkole w króla balu maturalnego.

“Cały on” zadebiutuje na platformie Netflix 27 sierpnia!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “Ulica strachu: Część 1 – 1994”, “Ulica strachu: Część 2 – 1978”, “Ulica strachu: Część 3 – 1666”, “Water Man”, “Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów” oraz nowe odcinki seriali “Pokémon: Podróże – Seria”, “Ridley Jones: Strażniczka muzeum”, “Johnny Test” i “Świat centaurów”. W sierpniu w ofercie serwisu pojawią się nowe odcinki seriali “Koci Domek Gabi” (10 sierpnia), “Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci” (13 sierpnia), “Zjazd rodzinny” (26 sierpnia) i filmy “Vivo” (6 sierpnia), “Harmidom – Film” (20 sierpnia), “Wiedźmin: Zmora wilka” (23 sierpnia) i “Cały on” (27 sierpnia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?