fbpx

“Clifford. Wielki czerwony pies”: pierwszy zwiastun filmu familijnego

Clifford Wielki czerwony pies pierwszy zwiastun filmu familijnego
Foto: UIP

Po aktorskich ekranizacjach takich dziecięcych produkcji jak “Sonic”, czy “Dora poznaje świat”, przyszedł czas na zupełnie nowego bohatera. Dziś w sieci zadebiutował bowiem pierwszy zwiastun filmu “Clifford. Wielki czerwony pies”, opowiadający oczywiście o popularnym czerwonym psie z książek autorstwa Normana Bridwella, który doczekał się już wielu seriali animowanych. Najnowsza produkcja będzie jednak aktorska, a wyreżyseruje ją Walt Becker znany z takich filmów jak “Heca w zoo”, czy “Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa”.

Zwiastun w wersji z polskim dubbingiem możecie obejrzeć poniżej. W filmie zobaczymy takich aktorów jak: Darby Camp (“Kronika Świąteczna 2”) jako Emily Elizabeth Howard, Jack Whitehall (“Wyprawa do dżungli”), Izaac Wang (“Raya i ostatni smok”), Tony Hale (“Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta”), Kenan Thompson (“Playmobil. Film”), Rosie Perez (“Droga do El Dorado”), Sienna Guillory (“Eragon”) oraz John Cleese (“Shrek Forver”).

W zapowiedzi z polskim dubbingiem głosów postaciom użyczyli natomiast: Małgorzata Prochera, Stefan Pawłowski, Stefan Knothe i Karol Kwiatkowski. Głosy postaci najpewniej nie są jeszcze ostateczne. Warto przypomnieć, że na przestrzeni lat głosami tytułowego psa Clifforda byli: Janusz Wituch, Wojciech Machnicki, Łukasz Węgrzynowski, a w obecnie emitowanym na antenie TVP ABC serialu “Clifford” (2019) jest nim Sebastian Machalski, jednak w samym filmie bohater może się w ogóle nie odezwać.

8-letnia Emily Elizabeth marzy, by jej maleńki, czerwony szczeniak urósł i był silny. Nie spodziewa się jednak, że budząc się pewnego ranka znajdzie wielkiego psa w swoim małym mieszkaniu w Nowym Jorku. Emily za wszelką cenę chce, aby ukochany zwierzak został z nią. Postanawia znaleźć czarodzieja, który, przywróci Clifforda do normalnego rozmiaru.

“Clifford. Wielki czerwony pies” w kinach od 3 grudnia!

W ostatnim czasie UIP wypuściła do kin filmy “Krudowie 2: Nowa era” oraz “Piotruś Królik 2: Na gigancie”. W swoich zapowiedziach na najbliższe miesiące dystrybutor umieścił takie produkcje jak: animowane “Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności” (2 lipca), “Psi Patrol: Film” (3 września), “Rodzinka rządzi” (1 października), “Hotel Transylwania: Transformania” (5 listopada), aktorskie “Venom 2: Carnage” (17 września), “Clifford. Wielki czerwony pies” (3 grudnia), czy “Spider-Man: No Way Home” (17 grudnia). Wśród wciąż niepotwierdzonych produkcji z dubbingiem znajdują się natomiast “Pogromcy duchów: Dziedzictwo” (11 listopada).
United International Pictures jest polskim dystrybutorem kinowym należącym do korporacji mediowych ViacomCBS i NBCUniversal. W swojej ofercie posiada wiele nagrodzonych produkcji filmowych pochodzących z takich wytwórni jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Sony Pictures, DreamWorks, czy Nickelodeon Movies. Wśród najpopularniejszych franczyz filmowych w ostatnich latach UIP wprowadziło na duże ekrany się takie pozycje z dubbingiem jak: Jumanji, Transformers, Spider-Man, Jurassic World, czy animowane Minionki, Hotel Transylwania oraz “Grinch”, “Jak wytresować smoka”, “Trolle”, “Sekretne życie zwierzaków domowych”, czy “Angry Birds”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?