fbpx

“Co w duszy gra”: zwiastun i nowa data premiery filmu Pixara

Co w duszy gra nowa data premiery nowego filmu Pixara
Foto: Disney

Disney opublikował dziś aż dwa zupełnie nowe zwiastuny filmu “Co w duszy gra” stworzonego przez wytwórnię Pixar. Parę dni temu data premiery została również przełożona na 25 grudnia, choć początkowo produkcją miała wejść na ekrany w wakacje, a następnie w listopadzie. Co ciekawe, ogłoszono również, że “Co w duszy gra” w krajach, w których jest to możliwe, zadebiutuje bezpośrednio na platformie Disney+. Wygląda jednak na to, że w Polsce film mimo wszystko obejrzymy w kinach, chyba że sytuacja pandemiczna to uniemożliwi. Wtedy bardzo prawdopodobna jest opcja premiery w serwisach VOD typu iTunes, czy Rakuten.

Za reżyserię filmu odpowiada dwukrotny laureat Oscara, Pete Docter, który powołał do życia takie przeboje jak “Odlot”, czy “W głowie się nie mieści”. W oryginalnej obsadzie znaleźli się z kolei: Jamie Foxx, Tina Fey, Phylicia Rashad, Daveed Diggs, John Ratzenberger i Ahmir-Khalib Thompson. Wiemy już, że za realizację polskiego dubbingu odpowiedzialny był Wojciech Paszkowski, a w głównych rolach wystąpią: Tomasz Kot, Joanna Koroniewska, Kinga Ilgner, Krzysztof Dracz, Anna Ułas, Jacek Fedorowicz, Paweł Domagał, Krzysztof Zalewski, Igor Herbut i Danuta Błażejczyk.

Joe Gardnera marzy o zostaniu muzykiem jazzowym. Gdy wydaje się już, że słodki sen zaczyna się spełniać, nieoczekiwane zdarzenie przywodzi go do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam też spotyka 22 – duszę, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

“Co w duszy gra” w polskich kinach od 25 grudnia!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?