fbpx

“Country niania”: nowy serial komediowy Netfliksa

Country niania nowy serial komediowy Netfliksa
Foto: Netflix

“Country niania” to nowy serial łączący w sobie zarówno elementy sitcomu i musicalu, który w marcu ma zadebiutować na platformie Netflix. 10-odcinkowa seria została stworzona przez Caryn Lucas, a za reżyserię odcinków odpowiedzialna była Kelly Park (“Zjazd rodzinny”, “Alex i Katie”). W obsadzie oryginalnej znaleźli się natomiast Katharine McPhee (“Smash”), Eddie Cibrian (“Rosewood”) oraz Ricardo Hurtado, Jamie Martin Mann, Pyper Braun, Shiloh Verrico i Griffin McIntyre. Warto dodać, że Hurtado był już kilkukrotnie dubbingowany w naszym kraju przez Karola Osentowskiego – w filmach i serialu z serii “Ratownicy z Malibu” oraz później w kreskówce “Glitch Tech”.

To, czy “Country niania” otrzyma na platformie polski dubbing nie jest jeszcze pewne, bo choć wskazują na to kategorie, do których serial został zakwalifikowany (familijny, pogodny, muzyczny, dla całej rodziny) oraz kategoria wiekowa (od 7. roku życia), z doświadczenia wiemy, że Netflix nie zawsze jest skory do dubbingowania swoich produkcji. Oficjalnym potwierdzeniem będzie jednak zwiastun dostępny w polskiej wersji językowej, który powinien pojawić się na około 1-2 tygodnia przed premierą, tak więc na początku marca.

Gdy jej kariera i życie osobiste zbaczają z toru, młoda i ambitna piosenkarka country, Bailey, przyjmuje pracę jako opiekunka piątki dzieci szorstkiego kowboja o imieniu Beau. Świeżo upieczona niania idealnie wpasowuje się w dynamikę tej rodziny oraz znajduje w niej zespół, którego jej brakowało i który chce ją pokierować z powrotem na drogę do sławy.

“Country niania” na platformie Netflix zadebiutuje 19 marca!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępniony został dubbing do nowych sezonów seriali “Archer”, “Kroniki Idhunu”, “Rozczarowani”, “Carmen Sandiego”, “Park Jurajski: Obóz kredowy”, “Mighty Express” oraz nowe produkcje: seriale “Przeznaczenie: Saga Winx”, “Kid Cosmic” i filmy “Będziemy bohaterami”, “Dwóch ojców”, “‘Ohana: Najcenniejszy skarb”. W lutym na platformie pojawi się także film “Podróż Xico” (12 lutego), “Dzień na tak” (12 marca), pierwszy polski serial animowany Netflilksa “Kajko i Kokosz” (28 lutego) oraz serial animowany “Miasto duchów” (5 marca).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?