fbpx

“Cyberpunk 2077”: nowy zwiastun gry

Cyberpunk 2077 nowy zwiastun gry
Foto: CD Projekt Red

“Cyberpunk 2077” to jedno z najnowszych dzieł polskiego producenta CD Projekt Red, odpowiedzialnego między innymi za sukces serii “Wiedźmin”. Gra, choć bardzo oczekiwana przez fanów na całym świecie, po raz kolejny i kolejny przynosi jednak rozczarowanie ciągłym przesuwaniem daty premiery, co tłumaczone jest kwestiami poprawy jakości rozgrywki. Planowana początkowo na kwiecień produkcja obecnie ma trafić do sprzedaży w grudniu, więc już niedługo. Poniżej prezentujemy najnowszy zwiastun udostępniony wczoraj przez wydawcę.

Na potrzeby jednej z głównych ról swojego wizerunku oraz głosu użyczył sam Keanu Reeves, znany z filmowych serii jak “Matrix”, czy “John Wick”. Wiemy już, że jego polskim odpowiednikiem został Michał Żebrowski, a w postacie grywalne (V) wcielą się Lidia Sadowa i Kamil Kula. Ogłoszono to już podczas targów E3 w czerwcu ubiegłego roku, o czym pisaliśmy w tym poście. Gra będzie dostępna tylko dla osób dorosłych, ze względu na dużą ilość wulgaryzmów i brutalności.

Przypomnijmy również, że platforma Netflix zapowiedziała produkcję anime osadzonego w świecie “Cyberpunk 2077”, które ma zadebiutować w 2022 roku. Produkcja zatytułowana będzie “Cyberpunk: Edgerunners”, a za jej stworzenie odpowiedzialne będzie CD Projekt Red oraz japońskie Studio Trigger (“Little Witch Academia”). Rodzi się oczywiście pytanie, czy anime to otrzyma w naszym kraju dubbing? Z jednej strony mamy wspomnianego już “Wiedźmina”, który nawet w aktorskiej odsłonie dostał polską wersję językową. Z drugiej jednak całą masę tytułów animowanych, które zostały pozostawione jedynie w wersji do czytania.

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

“Cyberpunk 2077” w sprzedaży ponoć od 10 grudnia!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?
account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom