fbpx

“Czarodzieje: Opowieści z Arkadii”: zwiastun nowego serialu DreamWorks

czarodzieje opowieści z arkadii zwiastun nowego serialu dreamworks

“Czarodzieje” to trzeci i ostatni serial wchodzący w skład trylogii “Opowieści z Arkadii”. Twórcą serii jest Guillermo Del Toro, laureat Oscara w kategorii Najlepszy reżyser i Najlepszy film za “Kształt wody”. Nowy serial jest kulminacją historii rozpoczętej w “Łowcach trolli” (2016) oraz kontynuowanej w “3 nie z tej ziemi” (2018). Za produkcję wszystkich odpowiedzialna jest wytwórnia DreamWorks Animation. Poniżej prezentujemy polski zwiastun “Czarodziejów”.

W “Czarodziejach” spotkają się postacie znane z poprzednich produkcji, by razem stanąć do walki przeciwko wspólnemu wrogowi. To nie pierwszy raz, bo już we wcześniejszych odsłonach serii niektórzy bohaterowie pojawiali się w rolach gościnnych. W polskiej zapowiedzi wystąpili m.in.: Kamil Pruban (Douxie), Miłogost Reczek (Merlin), Justyna Kowalska (Claire Nuñez), Józef Pawłowski (Tobiasz „Bobek” Domzalski), Jacek Król (Gunmar), Grzegorz Pawlak (Blinky), Cezary Kwieciński (Tronos) i Katarzyna Tatarak-Walentowicz (Morgana).

Uczeń Merlina wraz z bohaterami Arkadii wyrusza w podróż w czasie do Camelotu, gdzie narasta konflikt między światami ludzi, trolli i magii.

“Czarodzieje: Opowieści z Arkadii” na platformie Netflix zagoszczą już 7 sierpnia!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?