fbpx

“Czworo dzieci i Coś”: zwiastun filmu familijnego

czworo dzieci i coś zwiastun filmu familijnego

Za niespełna 2 tygodnie na ekrany kin wejdzie nowa produkcja familijna zatytułowana “Czworo dzieci i Coś”. To ekranizacja powieści Jacqueline Wilson, w której w głównych rolach wystąpią: Matthew Goode (“The Crown”), Paula Patton (“Warcraft:” Początek”) oraz sir Michael Caine (“Podróż na tajemniczą wyspę”), który użyczy głosu tytułowemu Piaskoludkowi. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji z polskim dubbingiem.

Dystrybutorem filmu jest firma Best Film, która nieczęsto zleca polskie wersje językowe swoich produkcji. W ostatnich latach kierowała się natomiast w kierunku Zespołu Fimowego Kineskop, które stworzyło dubbingi do takich tytułów jak.: “Były sobie człowieki”, “Kumple z dzungli”, czy “Super Spark: Gwiezdna misja”. Bardzo możliwe, że i tym razem będą oni odpowiedzialni za za realizację rodzimej ścieżki.

Róża i Robert wcale nie mają ochoty spędzać wakacji z nową rodziną swojego taty. Woleliby się w spokoju pobawić albo poczytać, ale przyszywana siostra, Psujka, ciągle im dokucza. Wszystko się zmienia, kiedy w czasie pikniku odnajdują kudłatego Piaskoludka, który ma moc spełniania życzeń.

“Czworo dzieci i Coś” w kinach od 3 lipca!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?