fbpx

“Doogie Kamealoha, lekarka”: zwiastun nowego serialu Disney+

Doogie Kamealoha lekarka zwiastun nowego serialu Disney+
Foto: Disney+

Już za kilka dnia na platformie Disney+ zadebiutuje nowy serial młodzieżowy “Doogie Kamealoha, lekarka”. To reboot popularnej w latach 90. produkcji medycznej “Doogie Howser, lekarz medycyny”, w którym główną rolę grał Neil Patrick Harris. Tym razem w tytułową postać wciela się Peyton Elizabeth Lee znana z filmu “Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci”. W serwisie pojawił się niedawno zwiastun w wersji z polskim dubbingiem, który prezentujemy poniżej.

Twórczynią serialu jest Kourtney Kang (“Jak poznałem waszą matkę”), a poza Lee wystąpią w nim: Kathleen Rose Perkins (“Drużyna”), Jason Scott Lee (“Mulan”), Jeffrey Bowyer-Chapman (“Co ty wiesz o swoim dziadku?”), Mapuana Makia (“‘Ohana: Najcenniejszy skarb”) oraz Matthew Sato i Wes Tian. W zapowiedzi polskiej wersji występują natomiast: Natalia Kujawa, Monika Kwiatkowska, Jakub Szydłowski, Michał Mikołajczak, Krzysztof Szczepaniak oraz Monika Szwajnos.

Warto zauważyć, że Natalia Kujawa dubbingowała już Peyton Elizabeth Lee we wspomnianym filmie produkcji Disney+, “Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci”. Jej zachowanie w nowym serialu jest oczywiście celowym zabiegiem. Z drugiej jednak strony Kathleen Rose Perkins, która wystąpiła w “Drużynie” była dubbingowana przez Karolinę Kalinę-Bulcewicz, natomiast w przypadku “Doogie Kamealoha, lekarka” jej głosem została Monika Kwiatkowska.

Lahela “Doogie” Kameāloha to nastoletnia geniuszka, która pomiędzy szkolnym życiem pracuje jako lekarka.

“Doogie Kamealoha, lekarka” na platformie Disney+ zadebiutuje już 8 września!

W ostatnim czasie na Disney+ z dubbingiem udostępniono takie produkcje jak: serial “A gdyby…?”, nowe odcinki “High School Musical: Serial”, “Dziennik przyszłej pani prezydent”, “Szalone przygody Asa” oraz film krótkometrażowy “Dobry, Bart i Loki”. Na swoją polską premierę wciąż oczekuje serial “Loki” należący do Kinowego Uniwersum Marvela, a w najbliższym czasie na platformie pojawią się także nowe seriale: “Doogie Kamealoha, lekarka” (8 września), “Gwiezdne wojny: Wizje” (22 września), czy “Hawkeye” (24 listopada).
Disney+ to amerykańska platforma VOD należąca do The Walt Disney Company, zajmująca się dystrybucją treści stworzonych zarówno przez samego Disneya, jak i zakupionych przez niego marek takich jak: Gwiezdne wojny, Marvel, National Geographic, czy 20th Century Studios. Serwis wystartował w Stanach Zjednoczonych w listopadzie 2019 roku oraz w Europie Zachodniej w marcu 2020. Dokładna polska data startu nie jest jeszcze znana, choć najnowsze oficjalne informacje wskazując lat 2022 roku.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?