fbpx

“Doom Eternal”: zwiastun gry z polskim dubbingiem

doom eternal drugi zwiastun gry z polskim dubbingiem

Na kanale PlayStation Polska został właśnie udostępniony nowy zwiastun gry “Doom: Eternal” – możecie obejrzeć go poniżej w wersji z polskim dubbingiem, jednak ostrzegamy, że jego treści nie są odpowiednie dla osób poniżej 18. roku życia. Produkcja jest kontynuacją gry “Doom” z 2016 roku, która również posiadała polską wersję językową. W dniu premiery “Doom: Eternal” będzie dostępny zarówno na komputery stacjonarne, jak i konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

W zwiastunie głosów postaciom użyczają m.in.: Jacek Król, Klementyna Umer, Adam Bauman, Agnieszka Matysiak, Jacek Mikołajczak i Izabella Bukowska-Chądzyńska. Dubbing do pierwszej części gry został opracowany w studio Start International Polska. Na razie nie wiemy, czy zajmie się ono również nadchodzącą odsłoną. Dystrybutorem gry jest Cenega Poland.

Chociaż Doom Slayerowi udało się zażegnać kryzys w placówce UAC na Marsie, inwazja piekielnych pomiotów rozprzestrzeniła się na cały Układ Słoneczny. Żeby ją powstrzymać, śmiałek uda się między innymi na Ziemię i Fobosa.

“Doom Eternal” w sprzedaży już od 20 marca!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?