fbpx

“Dzień na tak”: obsada polskiego dubbingu

Dzień na tak obsada polskiego dubbingu
Foto: Netflix

Dziś na platformie Netflix zadebiutował nowy familijny film komediowy zatytułowany “Dzień na tak”. Jego reżyserem jest Miguel Arteta, a scenariusz do niego, bazujący na powieści autorstwa Amy Krouse Rosenthal i Toma Lichtenhelda, napisał Justin Malen. W głównych rolach natomiast wystąpią Jennifer Garner (“Jak zostać kotem”), Edgar Ramirez (“Wyprawa do dżungli”), Jenna Ortega (“Ratujmy Florę”), Fortune Feimster (“Co w duszy gra”), Nat Faxon (“Rozczarowani”) i Arturo Castro (“Zakochany kundel”). Poniżej prezentujemy twórców i obsadę rodzimego dubbingu!

Za opracowanie polskiej wersji językowej odpowiedzialne było VSI Warsaw. Reżyserką i autorką dialogów była Małgorzata Lalowska, nad nagraniem czuwał Kacper Czech, nad montażem pracowała Izabela Waśkiewicz, a produkcją kierowała Aleksandra Nowosad. Głosów postaciom użyczyli: Karolina Kalina-Bulcewicz (Allison Torres), Waldemar Barwiński (Carlos Torres), Magdalena Herman-Urbańska (Katie Torres), Jakub Strach (Nando Torres), Urszula Zdanowska (Ellie Torres) oraz Wojciech Chorąży, Krzysztof Szczepaniak, Julia Chatys, Mateusz Kwiecień, Joanna Pach-Żbikowska, Anna Szymańczyk, Mateusz Weber, Barbara Garstka i Michał Podsiadło.

Allison i Carlos mają jedną odpowiedź na wszystkie pytania swoich dzieci — NIE. Próbując coś zmienić, chcą dać im w prezencie DZIEŃ NA TAK. Przez 24 godziny to małolaty mają ustalać reguły. Nikt jednak się nie spodziewa, że całą rodzinę czeka szalona przygoda w Los Angeles, która zbliży wszystkich do siebie bardziej, niż mogliby sobie wymarzyć…

“Dzień na tak” już na platformie Netflix!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: seriale “Przeznaczenie: Saga Winx”, “Kid Cosmic”, “Kajko i Kokosz”, “Miasto duchów” oraz filmy “Podróż Xico” i “Róża Bombaju”. W marcu na platformie pojawią się także nowe odcinki kreskówki “Paradise PD” (12 marca) oraz nowe seriale jak: “Na tafli marzeń” (15 marca), “Gofcia i Mochi” (16 marca) i filmy “Tajna Agencja Kontroli Magii” (25 marca), “Tydzień z życia” (26 marca) i “Thunder Force” (9 kwietnia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?