fbpx

“Flora i Ulisses”: zwiastun familijnego filmu Disney+

Flora i Ulisses zwiastun familijnego filmu Disney Plus
Foto: Disney+

“Flora i Ulisses” to nowy film familijny, który zadebiutuje w lutym na platformie Disney+. Obraz oparty jest na bazie opowieści dla dzieci autorstwa Kate DiCamillo, a za jego reżyserię odpowiedzialna była Lena Khan. W obsadzie natomiast znaleźli się Alyson Hannigan, znana z serialu “Jak poznałem wasza matkę” oraz Ben Schwartz, odtwórca roli Sonica w niedawnym filmie “Sonic. Szybki jak błyskawica”. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun w wersji z polskim dubbingiem, który udostępniono dziś w serwisie!

W polskiej wersji zapowiedzi możemy usłyszeć Katarzynę Mogielnicką, wcielającą się w tytułową bohaterkę, Florę, której towarzyszą także Marcin Hycnar, czy Paweł Szymański. Co ciekawe, głos Schwartza został zachowany ze wspomnianej adaptacji gier o jeżu Sonicu. Biorąc pod uwagę, że film “Flora i Ulisses” mógł być opracowywany w tym samym studio, czyli SDI Media, bardzo możliwe, że właśnie dlatego postanowiono zachować głos polskiego aktora. W podobnym przypadku, przy gościnnym występie Schwartza w talk-show “Ziemia u Neda” dubbingowanym w Studio Sonica, głos został wymieniony.

“Flora i Ulisses” na platformie Disney+ zadebiutuje 19 lutego!

W ostatnim czasie na Disney+ z dubbingiem udostępniono wiele filmów oryginalnych jak “Chmury”, “Linia obrony”, “Wróżka potrzebna od zaraz” oraz “Czarna Piękność”. W serwisie pojawiły się również nowe odcinki seriali “Cudowny świat Mikiego”, “Podbój kosmosu” oraz “Ziemia u Neda”, a już wkrótce zadebiutują tam nowe produkcje: seriale “WandaVision” (premiera miała miejsce w połowie stycznia) i “Falcon i Zimowy Żołnierz (19 marca) należące do Kinowego Uniwersum Marvela oraz serial “The Mighty Ducks: Game Changers” (26 marca) stworzony na bazie filmowej serii “Potężne Kaczory” z lat 90.
Disney+ to amerykańska platforma VOD należąca do The Walt Disney Company, zajmująca się dystrybucją treści stworzonych zarówno przez samego Disneya, jak i zakupionych przez niego marek takich jak: Gwiezdne wojny, Marvel, National Geographic, czy 20th Century Studios. Serwis wystartował w Stanach Zjednoczonych w listopadzie 2019 roku oraz w Europie Zachodniej w marcu 2020. Polska data startu nie jest jeszcze znana, choć dotychczas mówiło się o premierze w pierwszej połowie 2021 roku. Disney+ ma być dostępny na wszystkich rynkach do końca 2021 roku.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?