fbpx

“He-Man i Władcy Wszechświata”: zwiastun serialu Netfliksa (nie, nie tego fajnego)

He-Men i Władcy Wszechświata zwiastun serialu Netfliksa
Foto: Netflix

W sierpniu na Netfliksie zadebiutował nowy serial animowany “Władcy Wszechświata: Objawienie”, będący kontynuacją kultowej kreskówki z lat 80. “He-Man i Władcy Wszechświata”. Choć nie doczekała się ona polskiego dubbingu (wciąż nie wiemy z jakiego powodu?), już we wrześniu w serwisie pojawi się kolejny tytuł z tego uniwersum, który niestety nie ma zbyt wiele do zaoferowania wymagającym widzom. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun w wersji z polskim dubbingiem, który wyjaśni wam dlaczego.

Nowy “He-Man i Władcy Wszechświata” to komputerowa animacja, której twórcą jest Robert David (“Max Steel”). Przedstawi ona zupełnie nowe przygody nastoletnich bohaterów walczących z potężnym Szkieletorem. W oryginalnej obsadzie znaleźli się miedzy innymi: Yuri Lowenthal, David Kaye, Grey Griffin, Antony Del Rio i Kimberly Brooks. W polskiej wersji zwiastun wystąpili natomiast: Damian Kulec w roli tytułowego He-Mana, Zbigniew Konopka jako Szkieletor oraz Ewa Prus, Agnieszka Fajlhauer i Mateusz Narloch.

Książę Adam z planety Eternia odkrywa potęgę Posępnego Czerepu, dzięki której zmienia się w He-Mana, Władcę Wszechświata. Wraz z dzielną ekipą niedoświadczonych bohaterów próbują powstrzymać Szkieletora, demonicznego tyrana stojącego na czele mrocznej armii, którego celem jest podbicie Zamku Posępnego Czerepu.

“He-Man i Władcy Wszechświata” na platformie Netflix zadebiutuje 16 września!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “Vivo”, “Kobiety szpiedzy”, “Harmiom – Film” oraz nowe odcinki seriali “Johnny Test”, “Świat centaurów”, “Koci Domek Gabi”, “Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci”. Jeszcze w sierpniu w ofercie serwisu pojawią się nowe odcinki serialu “Zjazd rodzinny” (26 sierpnia) i film “Cały on” (27 sierpnia), natomiast we wrześniu zadebiutują filmy “Angry Birds: Summer Madness” (7 września), “My Little Pony: Nowe pokolenie” (24 września) oraz seriale: “Klub nurkowy” (3 września), “He-Man i Władcy Wszechświata” (16 września), “Filuś i Kubuś” (24 września).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?