fbpx

“High School Musical: Serial”: świąteczny odcinek serialu w grudniu w Disney+

High School Musical Serial świąteczny odcinek serialu w grudniu w Disney+
Foto: Disney+

W grudniu na platformie Disney+ zadebiutuje specjalny świąteczny odcinek “High School Musical: Serial”. Przypomnijmy, że produkcja jest jedną z pierwszych, które udostępniono w serwisie, gdy ten startował w listopadzie ubiegłego roku, a kontynuuje ona muzyczną przygodę zapoczątkowaną w filmowej serii “”High School Musical”. 45-minutowy odcinek zawierać będzie zupełnie nowe aranżacje znanych już kolęd i piosenek świątecznych, jak również da widzom pierwsze spojrzenie na nadchodzący drugi sezon serialu.

W oryginalnej obsadzie znaleźli się: Olivia Rodrigo, Joshua Bassett, Matt Cornett, Sofia Wylie, Larry Saperstein, Julia Lester, Frankie A. Rodriguez, Dara Renee oraz Kate Reinders. W polskim dubbingu występują z kolei: Małgorzata Kozłowska, Jędrzej Hycnar, Mateusz Kmiecik, Zuzanna Saporznikov, Mateusz Jakubiec, Zuzanna Bernat, Zuzanna Lit, Jakub Szyperski i Lidia Sadowa. Polska wersja powstała w studio SDI Media w reżyserii Artura Kaczmarskiego i do dialogów Renaty Wojnarowskiej.

W Liceum East, do której uczęszczali Troy, Gabriela i inni bohaterowie filmów “High School Musical”, rozpoczynają się przygotowania do nowego muzycznego spektaklu. Zupełnie nowi uczniowie pod wodzą pani Jenn wcielą się w znane już postacie odtwarzając ich historię.

“High School Musical: Serial” z odcinkiem świątecznym powróci na platformę Disney+ 11 grudnia!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?