fbpx

“High School Musical: Serial”: zwiastun drugiego sezonu serialu Disney+

High School Musical Serial zwiastun drugiego sezonu serialu Disney Plus
Foto: Disney+

W maju na platformie Disney+ zadebiutuje drugi sezon “High School Musical: Serial”. Produkcja zadebiutowała w serwisie w dniu jego startu, w listopadzie 2019 roku, jako swoista kontynuacja popularnej filmowej serii z Zackiem Efronem i Vanessą Hudgens. Śledzi ona losy zupełnie nowych uczniów liceum East High, którzy przygotowują się do wystawienia muzycznego spektaklu. W pierwszym sezonie na tapecie była oczywiście pierwsza część “High School Musical”. Druga seria weźmie się za inną klasyczną produkcję Disneya, jaką jest “Piękna i Bestia”.

Zwiastun nowych odcinków zadebiutował już jakiś czas temu, jednak dopiero tej nocy został udostępniony w wersji z polskim dubbingiem, a prezentujemy go poniżej. W wersji oryginalnej powracają: Olivia Rodrigo, Joshua Bassett, Frankie A. Rodriguez, Dara Renee, Sofia Wylie, Alexis Nelis, Julia Lester, Matt Cornett, Larry Saperstein, Joe Serafini i Kate Reinders, a w nowych rolach wystąpią Derek Hough oraz Olivia Rose Keegan.

W swoich rolach dubbingowych w zwiastunie powracają: Małgorzata Kozłowska, Jędrzej Hycnar, Jakub Szyperski, Zuzanna Lit, Zuzanna Saporznikov, Joanna Derengowska, Zuzanna Bernat, Mateusz Kmiecik, Mateusz Jakubiec, Jan Cięciara i Lidia Sadowa. Dodatkowo w nowych rolach, Zacka oraz Lily, występują odpowiednio Wojciech Łozowski i Weronika Łukaszewska. Przypomnijmy, że za opracowanie dubbingu do pierwszego sezonu odpowiedzialne było SDI Media. Do dialogów Renaty Wojnarowskiej reżyserował Artur Kaczmarski.

W Liceum East, do której uczęszczali Troy, Gabriela i inni bohaterowie filmów “High School Musical”, rozpoczynają się przygotowania do nowego muzycznego spektaklu. Zupełnie nowi uczniowie pod wodzą pani Jenn wcielą się w znane już postacie odtwarzając ich historię.

“High School Musical: Serial” z nowymi odcinkami powróci na Disney+ już 14 maja!

W ostatnim czasie na Disney+ z dubbingiem udostępniono takie produkcje jak: seriale “Potężne Kaczory: Sezon na zmiany”, “Drużyna”, “Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja” oraz krótkometrażówka “22 kontra Ziemia”. Na swoją polską premierę wciąż oczekują seriale “WandaVision” oraz “Falcon i Zimowy Żołnierz”, należące do Kinowego Uniwersum Marvela, a w najbliższym czasie na platformie pojawią się także nowe seriale “Loki” (11 czerwca), “The Mysterious Benedict Society” (25 czerwca), “Monsters at Work” (2 lipca), “Turner & Hooch” (16 lipca), “Chip ‘n’ Dale: Park Life” (23 lipca) oraz filmy “Cruella” (28 maja), “Luca” (18 czerwca), “Czarna Wdowa” (9 lipca).
Disney+ to amerykańska platforma VOD należąca do The Walt Disney Company, zajmująca się dystrybucją treści stworzonych zarówno przez samego Disneya, jak i zakupionych przez niego marek takich jak: Gwiezdne wojny, Marvel, National Geographic, czy 20th Century Studios. Serwis wystartował w Stanach Zjednoczonych w listopadzie 2019 roku oraz w Europie Zachodniej w marcu 2020. Polska data startu nie jest jeszcze znana, choć dotychczas mówiło się o premierze w pierwszej połowie 2021 roku. Disney+ ma być dostępny na wszystkich rynkach do końca 2021 roku.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?