fbpx

“Hotel Transylwania: Transformania”: pierwszy zwiastun filmu wytwórni Sony

Hotel Transylwania Transformania pierwszy zwiastun filmu wytwórni Sony
Foto: United International Pictures

Wczorajszego popołudnia zadebiutował pierwszy zwiastun nowej animacji Sony Animation “Hotel Transylwania: Transformania”, czyli czwartej już części kultowej serii o potworach autorstwa Genndy’ego Tartakovsky’ego (“Samuraj Jack”). W przeciwieństwie do poprzednich części, reżyserami zostali Jennifer Kluska i Derek Drymon, a w oryginalnej obsadzie pojawią się Brian Hull (który zastąpi Adama Sandlera w roli Drakuli), Andy Samberg, Selena Gomez, Kathryn Hahn, Steve Buscemi, David Spade, Keegan-Michael Key i Jim Gaffigan.

W poniżej załączonym polskim zwiastunie w głównych rolach występują natomiast: Tomasz Borkowski, Agnieszka Mrozińska, Jakub Szydłowski, Piotr Warszawski, Marek Robaczewski, Tomasz Bednarek, Krzysztof Dracz i Damian Kulec, który w roli Johnathana zastąpił Pawła Ciołkosza. Nie wiadomo jeszcze, czy jest to ostateczna obsada dubbingu. Przypomnijmy jednak, że za opracowanie poprzednich części odpowiedzialny był Bartosz Wierzbięta w studio Start International Polska.

Kiedy tajemniczy wynalazek Van Helsinga wariuje, Drak i jego potworni kumple zmieniają się w ludzi, a Johnny staje się potworem. W nowych, niekoniecznie odpowiadających im ciałach, pozbawiony swoich mocy Drak i jego żywiołowy zięć przemierzają świat w poszukiwaniu lekarstwa, zanim zmiany staną się nieodwracalne.

“Hotel Transylwania: Transformania” w kinach od 6 sierpnia!

Po długiej przerwie UIP wraca na kinowe ekrany! W swoich zapowiedziach na najbliższe miesiące dystrybutor umieścił takie produkcje jak: animowane “Krudowie 2: Nowa era” (28 maja), “Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności” (2 lipca), “Hotel Transylwania: Transformania” (6 sierpnia), “Psi Patrol: Film” (3 września), “Rodzinka rządzi” (1 października), aktorskie “Piotruś Królik 2: Na gigancie” (18 czerwca), “Clifford. Wielki czerwony pies” (3 grudnia), czy “Spider-Man: No Way Home” (17 grudnia). Wśród wciąż niepotwierdzonych produkcji z dubbingiem znajdują się natomiast “W nieskończoność” (10 września), “Venom 2: Carnage” (17 września) oraz “Pogromcy duchów: Dziedzictwo” (11 listopada).
United International Pictures jest polskim dystrybutorem kinowym należącym do korporacji mediowych ViacomCBS i NBCUniversal. W swojej ofercie posiada wiele nagrodzonych produkcji filmowych pochodzących z takich wytwórni jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Sony Pictures, DreamWorks, czy Nickelodeon Movies. Wśród najpopularniejszych franczyz filmowych w ostatnich latach UIP wprowadziło na duże ekrany się takie pozycje z dubbingiem jak: Jumanji, Transformers, Spider-Man, Jurassic World, czy animowane Minionki, Hotel Transylwania oraz “Grinch”, “Jak wytresować smoka”, “Trolle”, “Sekretne życie zwierzaków domowych”, czy “Angry Birds”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?