fbpx

“Jak rozmawiać z psem”: pierwszy zwiastun filmu familijnego

Jak rozmawiać z psem pierwszy zwiastun filmu familijnego
Foto: Kino Świat

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun nowego filmu familijnego “Jak rozmawiać z psem”, który we wrześniu pojawi się na ekranach polskich kin (o ile do tego czasu ktoś znowu ich nie zamknie). Jego reżyserem jest Gil Junger (“K.C. Nastoletnia agentka”), a w głównych rolach występują: Josh Duhamel (“Transformers: Ostatni rycerz”), Megan Fox (“Wojownicze Żółwie Ninja”) oraz Gabriel Bateman (“Playmobil. Film”).

W polskiej wersji zwiastuna wystąpili miedzy innymi: Krzysztof Grabowski, Karolina Kalina-Bulcewicz, Patryk Siemek, Wojciech Żołądkowicz oraz Albert Osik. Bardzo możliwe, że aktorów usłyszymy także w finalnym dubbingu, który najpewniej wyreżyseruje Maciej Kosmala w Studio PRL (bazując na niedawnych premierach Kino Świat). Warto też przypomnieć, że wcześniej głosów Fox i Duhamelowi użyczali odpowiednio Marta Dobecka oraz Michał Mikołajczak w wyżej wymienionych produkcjach.

12-letni Olivier przeprowadza eksperyment, w wyniku którego między nim, a jego najlepszym przyjacielem, psem Henrym, nawiązuje się telepatyczna więź, która pozwala im się komunikować. Niestety na trop chłopca i psa wpadają podejrzani ludzie, którym bardzo zależy na poznaniu tajników telepatycznego eksperymentu.

“Jak rozmawiać z psem” w kinach od 24 września!

Kino Świat to jeden z wiodących dystrybutorów filmów w Polsce, aktywny na takich polach jak kino, telewizja, VOD oraz nośniki DVD i Blu-Ray. Oprócz dystrybucji Kino Świat zajmuje się również produkcją i koprodukcją filmów polskich i zagranicznych. Obecnie jest częścią globalnego koncernu mediowego Vivendi. Największą część produkcji wypuszczanych przez dystrybutora z dubbingiem są nieanglojęzyczne animacje, filmy przygodowe oraz science fiction, jednak zdarzają się także popularne tytuły. Spośród ważniejszych tytułów należy wymienić: animowane “Lato Muminków” (2009), “Mały Książę” (2015),”Ratchet i Clank” (2016), “Playmobil. Film” (2019), filmy z serii Asterix i Obelix oraz Królowa Lodu, aktorskie “Imperium robotów. Bunt człowieka” (2014), “Valerian i miasto tysiąca planet” (2017), “Pinokio” (2019), czy słowacko-czesko-polską koprodukcję “Czerwony Kapitan”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?