fbpx

“Johnny Test”: zwiastun nowych odcinków kreskówki od Netfliksa

Johnny Test zwiastun nowych odcinków kreskówki od Netfliksa
Foto: Netflix

W lipcu na platformie Netflix zadebiutują zupełnie nowe odcinki serialu animowanego “Johnny Test”, których polski zwiastun prezentujemy poniżej! Zwariowana produkcja dla dzieci była przez lata emitowana na antenie stacji Cartoon Network, a w momencie jej zakończenia liczyła aż 117 dwuczęściowych odcinków zamkniętych w sześciu sezonach. W ubiegłym roku do animacji postanowił podejść po raz kolejny Netflix zamawiając kolejne dwie serie w nieco odświeżonej wersji. Co więcej, jeszcze w tym roku w serwisie ma pojawić się godzinny interaktywny odcinek specjalny.

Co jednak najważniejsze z punktu widzenia polskiego dubbingu, w udostępnionej wczoraj na Netfliksie zapowiedzi powraca cała główna obsada. Najpewniej w samym serialu usłyszmy zatem: Krzysztofa Plewako-Szczerbińskiego w roli tytułowej, Wojciecha Paszkowskiego w roli Duke’a, Joannę Węgrzynowską w roli sióstr Susan i Mary oraz Tomasza Kozłowicza, Dariusza Odiję, czy Hannę Kinder-Kiss. Przypomnijmy, że za dubbing pierwszych sześciu sezonów odpowiedzialne było studio SDI Media (wcześniej Sun Studio), a część odcinków reżyserowała Agnieszka Zwolińska.

Perypetie nieustraszonego 11-latka Johnny’ego, genetycznie udoskonalonego superpsa Duke’a oraz 13-letnich sióstr chłopca – Susan i Mary – naukowych geniuszy. Dwie zdolne nastolatki wymyślają niezwykłe gadżety, a we wszystkich eksperymentach siostrom pomaga Johnny, który jest ich królikiem doświadczalnym. Chłopak musi mieć do nich dużo zaufania…

“Johnny Test” z nowymi odcinkami powróci na platformę Netflix już 16 lipca!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “Smok życzeń”, “Skater Girl” oraz nowe odcinki seriali “Castlevania” i “Miłość, śmierć i roboty”. Jeszcze w czerwcu na platformie zadebiutują także filmy “A miało być tak pięknie” (23 czerwca) i “Ameryka: Film” (30 czerwca) oraz nowe odcinki seriali “The A List” (25 czerwca), “The Seven Deadly Sins” (28 czerwca) i “Super Gwiazdka” (29 czerwca). W lipcu w ofercie Netflixa pojawią się seriale “Pokémon: Podróże – Seria” (1 lipca), “Johnny Test” (13 lipca), “Ridley Jones: Strażniczka muzeum” (13 lipca), “Władcy Wszechświata: Objawienie” (23 lipca), “Filuś i Kubuś!” (30 lipca), “Świat centaurów” (30 lipca), a także filmy: trzy części trylogii “Ulica strachu” (2, 9, 16 lipca), “Water Man” (9 lipca), “Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów” (21 lipca).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?