fbpx

“Kipo i Dziwozwierze”: zwiastun nowej kreskówki Netfliksa

kipo i dziwowierze zwiastun z polskim dubbingiem

Na platformie Netflix zadebiutował zwiastun nowego serialu animowanego, stworzonego przez studio DreamWorks Animation, zatytułowanego “Kipo i Dziwozwierze”. Seria osadzona w postapokaliptycznym świecie została wyprodukowana przez Radforda Sechrista, twórcę pracującego wcześniej m.in. przy filmie “Jak wytresować smoka 2”. Zadebiutuje już w styczniu.

Głosu tytułowej bohaterce w wersji oryginalnej użycza Karen Fukuhara, którą mogliśmy oglądać na ekranach w roli Katany (“Legion samobójców”), czy usłyszeć jej głos w serialu “She-Ra i książniczki mocy”, gdzie wcieliła się w postać Glimer. W polskiej wersji głosu Kipo użycza natomiast Dominika Kachlik.

Co ciekawe, po zwiastunie wygląda na to, że “Kipo i Dziwozwierze” będzie kolejnym serialem Netfliksa, w którym piosenki nie będą dubbingowane. Poprzednio miało to miejsce m.in. przy takich serialach jak “Big Mouth”, czy “Chilling Advantures of Sabrina”. Z drugiej strony utwory śpiewane przez Jaskra w nowym “Wiedźminie” doczekały się pełnej lokalizacji.

Żyjąca pod kloszem dziewczyna trafia na przyspieszony kurs przetrwania, gdy w wyniku ataku mutanta trafia na powierzchnię, z dala od bezpiecznego podziemnego domu.

“Kipo i Dziwozwierze” na platformie Netflix od 14 stycznia!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?