fbpx

“Klub nurkowy”: zwiastun nowego serialu Netfliksa

Klub nurkowy zwiastun nowego serialu Netfliksa
Foto: Netflix

“Klub nurkowy” to nowa młodzieżowa produkcja z elementami fantastyki, która w maju tego roku zadebiutowała w australijskim serwisie 10 Shake. Już we wrześniu 12-odcinkowy serial będą mogli obejrzeć widzowie z wielu innych zakątków świata, gdy ten zostanie udostępniony na platformie Netflix. W weekend streamingowy gigant wypuścił zwiastun “Klubu nurkowego” w wersji z polskim dubbingiem, który możecie obejrzeć poniżej.

W oryginalnej obsadzie pojawią się między innymi: znana z serialu “Nieuchwytni” Netfliksa Miah Madden oraz Georgia-May Davis, Sana’a Shaik, Aubri Ibrag i Mercy Cornwall. W polskiej wersji zwiastuna wystąpili natomiast: Justyna Kowalska, Kamil Kula, Renata Berger i Adam Bauman. Dubbing został najpewniej wykonany przez studio Hiventy Poland lub Iyuno Media Group, jednak szczegółowe informacje pojawią się dopiero w momencie premiery.

Grupa nastoletnich dziewczyn doświadczona w nurkowaniu przeczesuje wybrzeże na Przylądku Mercy w poszukiwaniu tajemnic i wskazówek po tym, jak jednak z nich znika bez śladu.

“Klub nurkowy” na platformie Netflix zadebiutuje 3 września!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “Ulica strachu: Część 1 – 1994”, “Ulica strachu: Część 2 – 1978”, “Ulica strachu: Część 3 – 1666”, “Water Man”, “Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów”, “Vivo” oraz nowe odcinki seriali “Pokémon: Podróże – Seria”, “Ridley Jones: Strażniczka muzeum”, “Johnny Test” i “Świat centaurów”. W sierpniu w ofercie serwisu pojawią się nowe odcinki seriali “Koci Domek Gabi” (10 sierpnia), “Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci” (13 sierpnia), “Zjazd rodzinny” (26 sierpnia) i filmy “Harmidom – Film” (20 sierpnia), “Wiedźmin: Zmora wilka” (23 sierpnia) i “Cały on” (27 sierpnia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?