fbpx

“Klub Opiekunek”: zwiastun nowego serialu Netfliksa

klub opiekunek zwiastun nowego serialu netfliksa

Parę dni temu na platformie Netflix pojawił się zwiastun nowego serialu dla nastolatków zatytułowany “Klub Opiekunek”. Produkcja powstała na bazie serii bestsellerowych powieści autorstwa Ann M. Martin wydawanych w latach 1986-1999. Nie jest to jednak pierwsza ekranizacja cyklu – w 1990 roku powstał serial telewizyjny, który jednak zakończył się po zaledwie 13 odcinkach. 5 lat później wytwórnia Columbia Pictures wyprodukowała film na bazie książek. Żadna z tych produkcji nie doczekała się jednak polskiego dubbingu.

W obsadzie najnoszej wersji wystąpią m.in.: Sophie Grace, Malia Baker, Shay Rudolph, Xochitl Gomez oraz Momona Tamada, którą niedawno mogliśmy oglądać w filmie “Turniej główny” – również Netfliksa. W polskiej wersji zwiastuna wystąpiły natomiast: Magdalena Herman-Urbańska, Barbara Garstka, Maja Kwiatkowska, Zuzanna Jaźwińska, Bożena Furczyk, Anna Sztejner i Hanna Kinder-Kiss. Pełną listę realizatorów i aktorów biorących udział w dubbingu poznamy w dniu premiery.

Kristy Thomas, Mary-Anne Spier, Claudia Kishi, Stacey McGill i Dawn Schafer to najlepsze przyjaciółki, które postanawiają zostać profesjonalnymi opiekunkami do dzieci i zakładają w tym celu specjalny klub. Oprócz trudności związanych z rozkręceniem biznesu, przychodzi im też mierzyć się ze szkolnymi problemami i bolączkami dojrzewania.

“Klub Opiekunek” na platformie Netflix od 3 lipca!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?