fbpx

“Kosmiczne święta”: zwiastun świątecznego filmu animowanego Netfliksa

Kosmiczne święta zwiastun świątecznego filmu animowanego Netfliksa
Foto: Netflix

W listopadzie na platformie Netflix zadebiutuje nowy film animowany zatytułowany “Kosmiczne święta”. Pozycja porusza oczywiście tematykę świąt Bożego Narodzenia, a jednym z jej producentów jest sam Jon Favreau (“The Mandalorian”). Sam film stworzony został w technice poklatkowej na podstawie książki autorstwa Stephena, Charlesa i Edwarda Chiodo wydanej w 2015 roku. Twórców z pewnością kojarzyć można z horroru “Mordercze klowny z kosmosu”, który jednak nie doczekał się polskiego dubbingu. Animacja trwać będzie 40 minut, a poniżej prezentujemy polski zwiastun.

Reżyserem animacji jest jeden z autorów pierwowzoru, Stephen Chiodo, a w głównej obsadzie głosowej znaleźli się między innymi: Keythe Farley (“The Last Of Us: Part II”), Jessica Gee-George (“Zak Storm”), Kaliayh Rhambo (“Obóz Kikiwaka”) oraz Dee Bradley Baker i Barbara Goodson. W polskim dubbingu zwiastun możemy usłyszeć natomiast takich aktorów jak: Paweł Szczesny, Miriam Aleksandrowicz i Krzysztof Cybiński.

Młody elf bierze małego kosmitę za prezent gwiazdkowy. Nie wie, że jego nowa zabawka chce zniszczyć ziemską grawitację i ukraść wszystkie prezenty.

“Kosmiczne święta” na platformie Netflix zadebiutują już 20 listopada!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?