fbpx

“Królewska Straż”: nowy serial animowany wkrótce na Boomerang

królewska straż nowy serial animowany wkrótce na boomerang

We wrześniu na antenie stacji Boomerang zadebiutuje nowy serial animowany zatytułowany “Królewska Straż”. To kanadyjska produkcja dla dzieci stworzona przez Matta Fernandesa dla stacji CBC Kids. Animacja łączy w sobie gatunki przygody, akcji, komedii i science fiction będąc jednocześnie odpowiednią dla młodszej grupy odbiorców (3-6 lat). “Królewska Straż” jest porównywana przez internautów do dziecięcej wersji Power Rangers.

Pierwszy sezon kreskówki składa się z 23 dwuczęściowych odcinków, których emisja rozpocznie się w Polsce we wtorek 1 września o godzinie 18:00. Nowe odcinki będzie można oglądać codziennie o tej samej porze aż do 11 września, a powtórki emitowane będą zawsze kolejnego dnia o 10:00. Szczegóły dotyczące polskiego dubbingu do serialu będziemy znać przed jego premierą.

Królewska Straż to grupa pięciu zwierzęcych bohaterów, którzy są gotowi na wszystko, aby ocalić swoje królestwa, gatunki i cały świat! Uzbrojona w najnowocześniejsze pojazdy, które razem tworzą wystrzałowego robota, Królewska Straż ma za zadanie powstrzymać katastrofę ekologiczną i dbać o świat.

“Królewska Straż” na antenie stacji Boomerang zadebiutuje 1 września!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?