fbpx

“Księga Boby Fetta”: pierwszy zwiastun nowego serialu Disney+

Księga Boby Fetta pierwszy zwiastun nowego serialu Disney+
Foto: Disney+

Na platformie Disney+ zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun serialu “Księga Boby Fetta”, od razu udostępniony także w wersji z polskim dubbingiem. To spin-off serialu “The Mandalorian” opowiadający o przygodach tytułowego Boby Fetta – znanego już fanom serii z filmów – oraz jego towarzyszki Fennec Shand. Oprócz tej dwójki w produkcji ma pojawić się wiele innych postaci, zarówno starych, jak i nowych, jednak szczegóły nie są jeszcze znane. Przypominamy, że serial zapowiedziany został przez scenę po napisach w finale 2. sezonu “The Mandalorian”.

Producentami serialu ponownie zostali Jon Favreau (showrunner “The Mandalorian”), Dave Filoni (scenarzysta wielu animacji ze świata Gwiezdnych wojen), a także reżyser Robert Rodriguez (“Alita: Battle Angel”). W swoich rolach powracają oczywiście Temuera Morrison jako Boba Fett, który pierwszy raz wystąpił w roli w II epizodzie filmowej serii, “Ataku klonów” oraz Ming-Na Wen (“The Mandalorian”, “Agenci T.A.R.C.Z.Y.) jako Fennec Shand, a w ich rolach w polskiej wersji odpowiednio Wojciech Paszkowski oraz Agnieszka Warchulska. Poza nimi w zapowiedzi usłyszeć możemy także głosy Marcina Januszkiewicza i Dariusza Odiji.

“Księga Boby Fetta” na platformie Disney+ zadebiutuje 29 grudnia!

W ostatnim czasie na Disney+ z dubbingiem udostępniono takie produkcje jak: animowane “A gdyby…?”, nowe odcinki “Doogie Kamealoha, lekarka” oraz należący do MCU serial “Loki”. W listopadzie w ofercie platformy pojawią się również: film “Home Sweet Home Alone” (12 listopada), serial “Hawkeye” (24 listopada) oraz krótkometrażówki “Olaf przedstawia” (12 listopada), “Ciao Alberto” (12 listopada) i niezatytułowany wciąż short ze świata Simpsonów (12 listopada).
Disney+ to amerykańska platforma VOD należąca do The Walt Disney Company, zajmująca się dystrybucją treści stworzonych zarówno przez samego Disneya, jak i zakupionych przez niego marek takich jak: Gwiezdne wojny, Marvel, National Geographic, czy 20th Century Studios. Serwis wystartował w Stanach Zjednoczonych w listopadzie 2019 roku oraz w Europie Zachodniej w marcu 2020. Dokładna polska data startu nie jest jeszcze znana, choć najnowsze oficjalne informacje wskazują lato 2022 roku.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?