fbpx

“Ktoś jest w twoim domu”: drugi zwiastun horroru Netfliksa

Ktoś jest w twoim domu drugi zwiastun horroru Netfliksa
Foto: Netflix

Za niespełna dwa tygodnie na platformie Netflix zadebiutuje (kolejny już w tym roku!) nowy horror zatytułowany “Ktoś jest w twoim domu” w polskiej wersji językowej. W serwisie pojawił się właśnie drugi zwiastun produkcji z dubbingiem, który możecie obejrzeć poniżej. Reżyserem filmu jest Patrick Brice (“Dziwak”), a scenariusz napisał Henry Gayden (“Shazam!”).

W głównych rolach występują: Sydney Park (“Mustang: Duch wolności”), Théodore Pellerin (“Wymazać siebie”), Asjha Cooper (“Sam i Cat”), Dale Whibley (“Drużyna”), Jesse LaTourette (“Wymazać siebie”), Diego Josef (“List do króla”), Burkely Duffield (“Warcraft: Początek”), Andrew Dunbar (“Arrow”) oraz Sarah Dugdale, William MacDonald i Markian Tarasiuk. W polskiej wersji głosów użyczają natomiast: Krzysztof Szczepaniak, Michał Podsiadło, Julia Chatys, Julia Łukowiak, Karol Osentowski, Maksymilian Michasiów, Sebastian Cybulski, Marta Dobecka i Hanna Kinder-Kiss.

Trzeba powiedzieć, że choć nie jest to zawrotna ilość halloweenowych treści, to w tym roku nie zostaliśmy pozostawieni z kompletnie niczym (bo oczywiście dziecięce kreskówki do naszego rozliczenia nie wchodzą). Przypomnijmy, że w wakacje na platformie pojawiła się też trylogia horrorów “Ulica strachu”, którą polecamy nadrobić w nadchodzących tygodniach.

Szkolni koledzy Makani Young zaczynają być prześladowani przez mordercę, który chce wyjawić ich najskrytsze sekrety, a ponadto terroryzuje swoje ofiary, nosząc maskę do złudzenia przypominającą ich własną twarz. Mająca za sobą tajemniczą przeszłość Makani oraz jej przyjaciele muszą odkryć tożsamość zabójcy, zanim sami staną się ofiarami.

“Ktoś jest w twoim domu” na platformie Netflix już od 6 października!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “Vivo”, “Kobiety szpiedzy”, “Harmiom – Film”, “Straszne historie” oraz nowe odcinki seriali “Q-Force”, “Klub nurkowy”, “Kid Cosmic”, “He-Man i Władcy Wszechświata”, “Chicago Party Aunt”. W październiku w serwisie pojawią się natomiast nowe seriale “Kocie wiedźmy” (1 października), “Strasznie mroczne historie” (8 października), “Misfit: Serial” (16 października), “Wojownicza księżniczka Maja” (22 października), “Dzikie przygody wśród zwierząt” (22 października), “Korporacja Konspiracja” (22 października), nowe odcinki seriali “Klub Opiekunek” (11 października), “Mighty Express” (12 października) i filmy “Ktoś jest w twoim domu” (6 października), “Pokemon: Sekrety dżungli” (8 października). W dalszych planach znajdują się między innymi film “Czerwona nota” (12 listopada) oraz drugi sezon serialu “Wiedźmin” (17 grudnia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?