fbpx

“LEGO Gwiezdne wojny: Przerażające historie”: zwiastun halloweenowej krótkometrażówki

LEGO Gwiezdne wojny Przerażające historie zwiastun halloweenowej krótkometrażówki
Foto: Disney+

Na początku października na platformie Disney+ zadebiutowała przygotowana specjalnie na okoliczność Halloween krótkometrażówka LEGO ze świata Gwiezdnych wojen, która z oczywistych względów nie pojawiła się po polsku. Nie wszystko jednak stracone, bo wciąż istnieje szansa, że “LEGO Gwiezdne wojny: Przerażające historie” zdąży pojawić się w wersji z polskim dubbingiem jeszcze przed samym świętem zmarłych. Wczoraj po południu w serwisie udostępniony został zwiastun w rodzimej wersji językowej, który prezentujemy poniżej.

W polskiej wersji zwiastuna wystąpili między innymi: Waldemar Barwiński jako Poe Dameron, Robert Jarociński jako Darth Vader, Michał Podsiadło jako Luke Skywalker, Wojciech Paszkowski jako Darth Sidous, Modest Ruciński jako Vaneé, Anna Sztejner jako Matka Talzin, czy Karol Wróblewski jako Graballa The Hutt. Warto przypomnieć, że choć nie wszystkie głosy pochodzą z filmów, wiele z nich zostało wprowadzonych na potrzeby seriali animowanych, w tym także LEGO. Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy krótkometrażówka pojawi się w serwisie z polskim dubbingiem, jednak należy spodziewać się jej w każdej chwili.

Po rozbiciu się na planecie Mustafar, Poe Dameron i BB-8 udają się do Zamku Vadera – pierwszego ośrodka all inclusive inspirowany misją Sithów. Tam właśnie Vaneé, sługa Dartha Vadera, raczy swoich gości opowieściami o początkach najbardziej zasłużonych w szeregach Imperium jak Kylo Ren, Darth Maul, czy Generał Grievous.

“LEGO Gwiezdne wojny: Przerażające historie” wkrótce na platformie Disney+!

W ostatnim czasie na Disney+ z dubbingiem udostępniono takie produkcje jak: serial “A gdyby…?”, nowe odcinki “Doogie Kamealoha, lekarka”, “SparkShorts”, “Gwiezdne wojny: Wizje” oraz należącego do MCU serialu “Loki”. W listopadzie w ofercie platformy pojawią się również: film “Home Sweet Home Alone” (12 listopada), serial “Hawkeye” (24 listopada) oraz krótkometrażówki “Olaf Presents” (12 listopada), “Ciao Alberto” (12 listopada) i niezatytułowany wciąż short ze świata Simpsonów (12 listopada).
Disney+ to amerykańska platforma VOD należąca do The Walt Disney Company, zajmująca się dystrybucją treści stworzonych zarówno przez samego Disneya, jak i zakupionych przez niego marek takich jak: Gwiezdne wojny, Marvel, National Geographic, czy 20th Century Studios. Serwis wystartował w Stanach Zjednoczonych w listopadzie 2019 roku oraz w Europie Zachodniej w marcu 2020. Dokładna polska data startu nie jest jeszcze znana, choć najnowsze oficjalne informacje wskazują lato 2022 roku.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?