fbpx

“Luca”: drugi zwiastun nowego filmu Pixara

Luca drugi zwiastun nowego filmu Pixara
Foto: Disney+

Już w czerwcu na platformie Disney+ oraz równocześnie w kinach zadebiutuje najnowszym film wytwórni Pixar, “Luca”. Animacja została stworzona przez Enrico Casarosa, zdobywcę Oscara za krótkometrażowy film “La Luna”, a jej akcja rozgrywa się w nadmorskim włoskim miasteczku często kojarzonym przez widzów z filmem “Tamte dni, tamte noce”. Disney opublikował właśnie najnowszym zwiastun produkcji, który w wersji z dubbingiem załączamy poniżej.

W wersji oryginalnej głosów postaciom użyczą: Jacob Tremblay (“Cudowny chłopak”), Jack Dylan Grazer (“Shazam!”), Maya Rudolph (“Wielka Szóstka”), Jim Gaffigan (“Playmobil: Film”) oraz Marco Barricelli, Emma Berman i Saverio Raimondo. W polskim zwiastunie wystąpili natomiast: Karol Kwiatkowski (Alberto), Katarzyna Kozak (Daniela), Alicja Warchocka (Guilia), Michał Meyer (Ercole) i Artur Dziurman (Massimo). Lista twórców i obsada nie jest jeszcze znana, ale należy założyć, że za opracowanie dubbingu odpowiadać będzie Studio SDI Media.

W małym miasteczku na Riwierze Włoskiej dwójka przyjaciół przeżywa niezapomniany letni czas, upływający im na przejażdżkach na skuterze i delektowaniu się lodami. Jednak ich beztroską zabawę może w każdej chwili zepsuć ujawnienie głęboko skrywanego sekretu. Obaj są potworami morskimi z innego świata znajdującego się tuż pod powierzchnią wody.

“Luca” w kinach i na Disney+ od 18 czerwca 2021!

W ostatnim czasie na Disney+ z dubbingiem udostępniono takie produkcje jak: seriale “Potężne Kaczory: Sezon na zmiany”, “Drużyna”, “Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja” oraz krótkometrażówka “22 kontra Ziemia”. Na swoją polską premierę wciąż oczekują seriale “WandaVision” oraz “Falcon i Zimowy Żołnierz”, należące do Kinowego Uniwersum Marvela, a w najbliższym czasie na platformie pojawią się także nowe odcinki “High School Musical: Serial” (14 maja), nowe seriale “Loki” (11 czerwca), “The Mysterious Benedict Society” (25 czerwca), “Monsters at Work” (2 lipca), “Turner & Hooch” (16 lipca), “Chip ‘n’ Dale: Park Life” (23 lipca) oraz filmy “Cruella” (28 maja), “Luca” (18 czerwca), “Czarna Wdowa” (9 lipca).
Disney+ to amerykańska platforma VOD należąca do The Walt Disney Company, zajmująca się dystrybucją treści stworzonych zarówno przez samego Disneya, jak i zakupionych przez niego marek takich jak: Gwiezdne wojny, Marvel, National Geographic, czy 20th Century Studios. Serwis wystartował w Stanach Zjednoczonych w listopadzie 2019 roku oraz w Europie Zachodniej w marcu 2020. Polska data startu nie jest jeszcze znana, choć dotychczas mówiło się o premierze w pierwszej połowie 2021 roku. Disney+ ma być dostępny na wszystkich rynkach do końca 2021 roku.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?