fbpx

“Mitchellowie kontra maszyny”: zwiastun i główna obsada nowego filmu Netfliksa

Mitchellowie kontra maszyny zwiastun i główna obsada nowego filmu Netfliksa
Foto: Netflix

Netflix opublikował wczoraj zwiastun swojej kwietniowej premiery, czyli filmu animowanego “Mitchellowie kontra maszyny”. To tytuł w reżyserii Michaela Rianda (“Wodogrzmoty Małe”), za którego produkcję odpowiadali nagrodzeni Oscarem Phil Lord i Chris Miller (“Spider-Man Uniwersum). Początkowo film miał mieć premierę we wrześniu ubiegłego roku jako “Połączeni” (w oryginale “Connected”). Po sprzedaży praw do animacji Netfliksowi tytuł jednak przemianowano. Warto przypomnieć, że to nie pierwsza produkcja polskiego UIP sprzedana Netfliksowi; w ubiegłym roku premiery na platformie doczekał się film “SpongeBob Film: Na ratunek”.

W wersji oryginalnej swoich głosów użyczą: Abbi Jacobson (“LEGO Ninjago: Film”), Eric André (“Rozczarowani”), Maya Rudolph (“Big Mouth”) oraz nagrodzona Oscarem Olivia Coleman (“The Crown”). Co ciekawe, w opublikowanym zwiastunie Netflix wymienia też na planszach główną obsadę polskiego dubbingu, a to nie zdarza się często! Wiemy więc, że w rodzimej wersji zagrają: Grzegorz Pawlak, Natalia Kujawa, Barbara Kałużna, Maciej Kosmala, Wojciech Stolorz, Przemysław Wyszyński, Kamil Pruban, Magdalena Wasylik, Lena Schimscheiner i Michał Podsiadło. Za realizację dubbingu odpowiedzialne jest najprawdopodobniej Hiventy Poland – Start International Polska.

Katie Mitchell, utalentowana nastolatka, dostaje się do wymarzonej szkoły filmowej. Jej rodzina postanawia odwieść dziewczynę na uczelnię, robiąc sobie jednocześnie wycieczkę krajoznawczą. W trakcie podróży dochodzi jednak do ataku nowej generacji robotów na Ziemię i rodzina jest zmuszona uratować przed nimi całą planetę.

“Mitchellowie kontra maszyny” na platformie Netflix zadebiutuje 30 kwietnia!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: serial “Na tafli marzeń” i animowane “Miasto duchów” oraz filmy “Róża Bombaju”, “Dzień na tak” i “Tajna Agencja Kontroli Magii”. W kwietniu na platformie zadebiutują nowe odcinki seriali “Zjazd rodzinny” (5 kwietnia) i “Mighty Express” (13 kwietnia), interaktywny odcinek kreskówki “Ostatnie dzieciaki na Ziemi” (6 kwietnia) oraz filmy “Thunder Force” (9 kwietnia) i “Arlo – chłopiec-aligator” (16 kwietnia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?