fbpx

Nowe Horyzonty startują z własną platformą VOD

Nowe Horyzonty startują z własną platformą VOD
Foto: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

W ubiegły piątek 26 lutego wystartowała nowa platforma VOD należąca do Stowarzyszenia Nowe Horyzonty. W ramach jej usług subskrybencie będą mieli dostęp do ponad 200 wyselekcjonowanych filmów wyświetlanych wcześniej w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty, American Film Festival, czy najważniejszego z naszej, dubbingowej perspektywy, Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci.

Na platformie Nowe Horyzonty VOD możemy obecnie obejrzeć między innymi wiele produkcji, o których pisaliśmy już na łamach naszego portalu: “Jestem William”, “Operacja Człowiek w Czerni”, “Cały świat Romy”, “Niezwykłe lato z Tes”, “Halvdan – prawie wiking”, “Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”, “Operacja Mumia”, czy animowane “Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię”, “Jakub, Mimmi i gadające psy”, “Szybci i śnieżni”, “Filonek Bezogonek” oraz “Mirai”, film oscarowy i jednocześnie jedyne anime w zestawieniu.

Szczegóły oferty możecie poznać na oficjalnej stronie: www.nowehoryzonty.pl/vod. Poniżej prezentujemy zapis z otwarcia platformy z oficjalnego profilu Nowych Horyzontów na Facebooku.

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?