fbpx

“’Ohana: Najcenniejszy skarb”: nowy film oryginalny Netfliksa

Ohana Najcenniejszy skarb nowy film oryginalny Netfliksa
Foto: Netflix

Pod koniec stycznia na platformie Netflix zadebiutuje nowy film zatytułowany “’Ohana: Najcenniejszy skarb”. Familijna produkcja komediowa jest debiutem Jude Weng jako reżyserki filmu pełnometrażowego – dotychczas kobieta pracowała nad odcinkami takich popularnych seriali jak “Dobre miejsce”, “Młody Sheldon”, czy “iZombie”. Scenariusz natomiast wyszedł spod ręki Chrisitny Strain, niegdyś kolorystki komiksów tworzonych przez Marvela, która będzie też autorką nadchodzącego w kwietniu serialu “Cień i kość”.

W głównych rolach w filmie wystąpią: Kea Peahu, Alex Aiono, Lindsay Watson, Owen Vaccaro, Kelly Hu i Branscombe Richmond. Na chwilę obecną dostępne są jedynie zdjęcia promocyjne, jednak zwiastun “’Ohana: Najcenniejszy skarb” powinien pojawić się wkrótce. Biorąc pod uwagę niską kategorię wiekową produkcji oraz gatunki przypisane do produkcji (familijny, komediowy, akcja), najpewniej otrzyma on również polski dubbingu. Na potwierdzenie tego faktu musimy jednak poczekać do momentu udostępnienia zapowiedzi.

Wakacje rodzeństwa z Brooklynu na wyspie Oahu przybierają niespodziewany obrót za sprawą dziennika z informacją o dawno zaginionym skarbie. Tak rozpoczyna się wspaniała przygoda z nowymi przyjaciółmi i niezwykła podróż do hawajskich korzeni.

“’Ohana: Najcenniejszy skarb” na platformie Netflix zadebiutuje 29 stycznia 2021 roku!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępniony został dubbing do wielu odcinków specjalnych seriali takich jak “Dzieciaki straszaki”, “Wielkie przygody Kapitana Majtasa”, “Mustang: Duch wolności” oraz “Ashley Garcia: Genialna i zakochana” i “Big Show i jego show”. Ponadto w grudniu na platformie zadebiutują też nowe sezony serialu dla dzieci “Tut Tut Autka w Pagórkowie” (22 grudnia), kreskówki DreamWorksa “Szybcy i Wściekli: Wyścigowi agenci” (26 grudnia) oraz finałowy sezon serialu “Chilling Adventures of Sabrina” (31 grudnia). W styczniu w serwisie pojawią się także nowe sezony seriali “Kroniki Idhunu” (8 stycznia) i “Park Jurajski: Obóz kredowy” (22 stycznia), jak również nowe seriale jak “Przeznaczenie: Saga Winx” (22 stycznia) i “Koci domek Gabi” (5 stycznia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?