fbpx

“Olaf przedstawia”: zwiastun serialu animowanego

Olaf przedstawia zwiastun serialu animowanego
Foto: Disney+

12 listopada, czyli w tak zwany Dzień Disneya, premierę na platformie Disney+ zaliczy wiele nowych produkcji. Jedną z nich będzie krótki serial animowany zatytułowany “Olaf przedstawia”, w którym tytułowy bohater, czyli bałwanek Olaf znany wszystkim z “Krainy lodu”, streszczać będzie najpopularniejsze produkcje Domu Myszki Miki. W serwisie zadebiutował już zwiastun produkcji, który obejrzeć możecie poniżej.

W głównej i jedynej roli w wersji polskiej powraca oczywiście Czesław Mozil, który jako Olaf opowie historie takich filmów jak “Król lew”, “Mała syrenka”, “Zaplątani”, “Aladyn”, czy “Vaiana – skarb oceanu”. Choć liczba odcinków nie jest na chwile obecną znana, możemy podejrzewać, że każdej z produkcji poświęcony będzie jeden epizod. Przypomnijmy, że w obsadzie serii Kraina lodu w reżyserii Wojciecha Paszkowskiego znaleźli się także: Lidia Sadowa, Katarzyna Łaska, Anna Cieślak, Magdalena Wasylik i Paweł Ciołkosz.

“Olaf przedstawia” na platformie Disney+ od 12 listopada!

W ostatnim czasie na Disney+ z dubbingiem udostępniono takie produkcje jak: serial “A gdyby…?”, nowe odcinki “Doogie Kamealoha, lekarka”, “SparkShorts”, “Gwiezdne wojny: Wizje” oraz należącego do MCU serialu “Loki”. W listopadzie w ofercie platformy pojawią się również: film “Home Sweet Home Alone” (12 listopada), serial “Hawkeye” (24 listopada) oraz krótkometrażówki “Olaf przedstawia” (12 listopada), “Ciao Alberto” (12 listopada) i niezatytułowany wciąż short ze świata Simpsonów (12 listopada).
Disney+ to amerykańska platforma VOD należąca do The Walt Disney Company, zajmująca się dystrybucją treści stworzonych zarówno przez samego Disneya, jak i zakupionych przez niego marek takich jak: Gwiezdne wojny, Marvel, National Geographic, czy 20th Century Studios. Serwis wystartował w Stanach Zjednoczonych w listopadzie 2019 roku oraz w Europie Zachodniej w marcu 2020. Dokładna polska data startu nie jest jeszcze znana, choć najnowsze oficjalne informacje wskazują lato 2022 roku.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?