fbpx

“Ostatnie dzieciaki na Ziemi”: interaktywny odcinek specjalny już na Netfliksie

Ostatnie dzieciaki na Ziemi interaktywny odcinek specjalny już na Netfliksie
Foto: Netflix

Dziś na platformie Netflix zadebiutował specjalny interaktywny odcinek serialu animowanego “Ostatnie dzieciaki na Ziemi”. Produkcja powstała w oparciu o serię książek autorstwa Maxa Bralliera, z której powstały już trzy księgi, z czego pierwszą z nich jest pełnometrażowy film, a dwie pozostałe to dwa 10-odcinkowe sezony (tudzież części). Odcinek “Wszystkiego apokaliptycznego!” skupia się na poszukiwaniach składników do urodzinowej imprezy jednej z głównych bohaterek, w której to widzowie decydują o przebiegu zdarzeń. W ostatnim czasie w serwisie pojawiły się także inne specjale tego typu: “Mustang: Duch wolności”, “Wielkie przygody Kapitana Majtasa”, czy “Dziecia dządzi: Znowu w grze”.

Od jakiegoś czasu odcinki interaktywne pozbawione są również plansz informujących o polskiej obsadzie dubbingu. Należy jednak podejrzewać, że za realizację “Wszystkiego apokaliptycznego!”, podobnie jak za sam serial, odpowiedzialne było HIVENTY Poland, czyli Start International Polska, reżyserką była Anna Apostolakis, a dialogi napisała Monika Malesza. W głównych rolach występują natomiast: Karol Osentowski (Jack), Sebastian Machalski (Quint), Magdalena Herman-Urbańska (June) oraz Krzysztof Grabowski (Dirk), Katarzyna Kozak (Skaelka) i inni.

Gdy zombie i potwory atakują jego rodzinne miasteczko, zadziorny trzynastoletni sierota łączy siły z przyjaciółmi, aby przetrwać chaos.

“Ostatnie dzieciaki na Ziemi” z odcinkiem interaktywnym już na platformie Netflix!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: serial “Na tafli marzeń”, “Miasto duchów”, filmy “Róża Bombaju”, “Dzień na tak” i “Tajna Agencja Kontroli Magii” oraz nowe odcinki serialu “Zjazd rodzinny”. W kwietniu na platformie zadebiutują także nowe odcinki serialu “Mighty Express” (13 kwietnia) oraz filmy “Thunder Force” (9 kwietnia), “Arlo – chłopiec-aligator” (16 kwietnia) i “Mitchellowie kontra maszyny” (30 kwietnia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?