fbpx

“Paradise PD”: zwiastun 3. sezonu kreskówki dla dorosłych

Paradise PD zwiastun 3 sezonu kreskówki dla dorosłych
Foto: Netflix

W marcu na platformie Netflix zadebiutuje 3. sezon serialu animowanego dla dorosłych “Paradise PD”. Produkcja została stworzona przez Waco O’Guina i Rogera Blacka, autorów siostrzanej animacji “Brickleberry”, emitowanej w Polsce na antenie Comedy Central, z którą “Paradise PD” crossoverował w poprzednim sezonie. Najnowsza “część” liczyć będzie 12 odcinków, czyli więcej niż wszystkie poprzednie sezony. Zwiastun kolejnych epizodów z polskim dubbingiem możecie obejrzeć poniżej!

W oryginalnej obsadzie w swoich rolach powrócą: Dana Snyder, Cedric Yarbrough, David Herman, Tom Kenny, Sarah Chalke i Kyle Kinane. Przypomnijmy, że za opracowanie polskiego dubbingu do dotychczasowych sezonów odpowiedzialne było studio Start International Polska. Ich reżyserem i dialogistą był Mariusz Arno Jaworowski, a w obsadzie znaleźli się Tomasz Dedek, Piotr Janusz, Jakub Wieczorek, Oskar Hamerski, Sebastian Perdek, Miłogost Reczek, Zuzanna Saporznikow i Magdalena Wójcik.

Młody ochotnik dołącza do zdegenerowanych policjantów z małomiasteczkowego posterunku dowodzonego przez jego ojca. Razem spróbują wyniuchać jakichś grubszych dilerów.

“Paradise PD” z nowymi odcinkami 3. sezonu powróci 12 marca!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępniony został dubbing do nowych sezonów seriali “Rozczarowani”, “Carmen Sandiego”, “Park Jurajski: Obóz kredowy”, “Mighty Express” oraz nowe produkcje: seriale “Przeznaczenie: Saga Winx”, “Kid Cosmic” i filmy “Będziemy bohaterami”, “Dwóch ojców”, “‘Ohana: Najcenniejszy skarb”, “Podróż Xico”. W lutym na platformie pojawi się także pierwszy polski serial animowany Netflilksa “Kajko i Kokosz” (28 lutego), “Miasto duchów” (5 marca) oraz filmy “Róża Bombaju” (8 marca) i “Dzień na tak” (12 marca).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?