fbpx

“Podróż Xico”: zwiastun nowego filmu animowanego Netfliksa

Podróż Xico zwiastun nowego filmu animowanego Netfliksa
Foto: Netflix

W lutym na platformie Netflix zadebiutuje nowy film animowany zatytułowany “Podróż Xico”. Meksykańska produkcja fantasy została stworzona przez Anima Estudios (“Legendy”), a jej reżyserem był Eric Cabello, dla którego jest to debiut. Twórca starał się podkreślić jak ważną rolę w jego kulturze odgrywają zwierzęta. W oryginalnej wersji językowej swoich głosów użyczyli natomiast: Pablo Gama Iturrarán, Verónica Alva oraz Luis Angel Jaramillo.

Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji z polskim dubbingiem. Możemy w nim usłyszeć głosy takich aktorów jak: Jakub Szyperski, Wojciech Żołądkowicz, Ewa Kania, Zbigniew Suszyński, Anna Apostolakis-Gluzińska, Julia Kołakowska, Izabella Bukowska-Chądzyńska, Sławomir Pacek i Anna Wodzyńska. Najprawdopodobniej za opracowanie dubbingu będzie odpowiadać studio Master Film, jednak szczegółowe informacje na ten temat będą dostępne dopiero w dniu premiery.

Dziewczynka, jej magiczny pies Xico oraz najlepszy przyjaciel muszą uratować górę przed łasą na złoto korporacją.

“Podróż Xico” na platformie Netflix zadebiutuje 12 lutego!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępniony został dubbing do nowych sezonów seriali “Archer”, “Kroniki Idhunu”, “Rozczarowani”, “Carmen Sandiego”, “Park Jurajski: Obóz kredowy”, “Mighty Express” oraz nowe produkcje: seriale “Przeznaczenie: Saga Winx”, “Kid Cosmic” i filmy “Będziemy bohaterami”, “Dwóch ojców” i “‘Ohana: Najcenniejszy skarb”. W lutym na platformie pojawi się także pierwszy polski serial animowany “Kajko i Kokosz” (28 lutego).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?