fbpx

“Pogromcy duchów. Dziedzictwo”: film oficjalnie z polskim dubbingiem

Pogromcy duchów Dziedzictwo film oficjalnie z polskim dubbingiem
Foto: UIP

Dystrybutor UIP oficjalnie potwierdził nam dziś, że najnowszą odsłonę serii Pogromcy duchów, “Pogromcy duchów. Dziedzictwo”, obejrzymy w kinach z polskim dubbingiem. Produkcja jest nowym podejściem do kultowej trylogii po mocno krytykowanym żeńskim “Ghostbusters: Pogromcy duchów” z 2016 roku. Zgodnie z zapowiedziami twórców ma być straszny dla młodszej widowni, jednocześnie śmiesząc ją elementami komediowymi, typowymi dla tej serii. Na chwilę obecną nie jest dostępny żaden zwiastun w polskiej wersji językowej.

Tym razem w głównych bohaterów wcielą się młodzi aktorzy jak Finn Wolfhard (“Stranger Things”), McKenna Grace (“Chilling Adventures of Sabrina”), którzy wcielą się we wnuki Egona Spenglera, jedną z głównych postaci oryginalnej trylogii. Towarzyszyć im będą między innymi: Paul Rudd (“Ant-Man i Osa”), Carrie Coon (“Avengers: Koniec gry”), a także członkowie oryginalnej obsady: Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney Weaver i Annie Potts. Za kamerą stanie Jason Reitman, który napisał scenariusz wraz z Gillem Kenanem.

Oficjalne potwierdzenie dubbingu do “Pogromcy duchów. Dziedzictwo” przełamuje kolejną barierę. Dotychczas żaden z czterech filmów tej serii ani nawet serial animowany nie doczekały się profesjonalnego opracowanie dźwiękowego. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że w polskiej obsadzie do roli Paula Rudda może nie powrócić Piotr Adamczyk. Spowodowane jest to oczywiście różnicą w budżecie – filmy Marvela mają o wiele droższe dubbingi, co można stwierdzić już po samych nazwiskach z górnej półki. Z drugiej strony, reżyserka Elżbieta Kopocińska bardzo sprawnie zastąpiła Pawła Małaszyńskiego obsadzając dla UIP “Jurassica World”, dlatego mamy nadzieję, że sytuacja w “Pogromcach duchów” powtórzy się.

Samotna matka i jej dwoje dzieci przybywają do małego miasteczka, gdzie odkrywają tajemnicze połączenie z oryginalnymi pogromcami duchów oraz sekretny spadek, który pozostawił im dziadek.

“Pogromcy duchów. Dziedzictwo” w kinach od 19 listopada!

W ostatnim czasie UIP wypuściła do kin filmy “Krudowie 2: Nowa era”, “Piotruś Królik 2: Na gigancie”, “Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności” i “Psi Patrol: Film”. W swoich zapowiedziach na najbliższe miesiące dystrybutor umieścił takie produkcje jak: animowane “Rodzinka rządzi” (1 października), “Hotel Transylwania: Transformania” (5 listopada) oraz aktorskie “Venom 2: Carnage” (15 października), “Pogromcy duchów: Dziedzictwo” (11 listopada), czy “Spider-Man: Bez drogi do domu” (17 grudnia).
United International Pictures jest polskim dystrybutorem kinowym należącym do korporacji mediowych ViacomCBS i NBCUniversal. W swojej ofercie posiada wiele nagrodzonych produkcji filmowych pochodzących z takich wytwórni jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Sony Pictures, DreamWorks, czy Nickelodeon Movies. Wśród najpopularniejszych franczyz filmowych w ostatnich latach UIP wprowadziło na duże ekrany się takie pozycje z dubbingiem jak: Jumanji, Transformers, Spider-Man, Jurassic World, czy animowane Minionki, Hotel Transylwania oraz “Grinch”, “Jak wytresować smoka”, “Trolle”, “Sekretne życie zwierzaków domowych”, czy “Angry Birds”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?