fbpx

“Połączeni”: nowy film animowany sprzedany platformie Netflix

Połączeni nowy film animowany sprzedany platformie Netflix
Foto: Sony Pictures Animation / Netflix

“Połączeni” to nowa komedia animowana wytwórni Sony Picture Animation, za której produkcję odpowiedzialni są Phila Lorda i Christophera Millera (“Spider-Man Uniwersum”). Film miał zadebiutować w kinach we wrześniu ubiegłego roku, jednak z oczywistych względów jego premiera była kilkukrotnie przesuwana. Jak się jednak okazuje, ostatecznie “Połączeni” wypadli z ramówki studia, które sprzedała prawa do niego platformie Netflix. Podobna sytuacja miała już miejsce przy okazji najnowszej odsłony przygód SpongeBoba w ostatnie wakacje.

Jednocześnie zmianie uległ oryginalny tytuł filmu; z “Connected” przemianowano go na “The Mitchells vs. The Machines”. Nie jest jeszcze jasne, czy w polski tytuł zostanie dostosowany do anglojęzycznego. Nie wiadomo również, czy poza pierwszy zwiastunem, udostępnionym przez kinowego dystrybutora UIP, udało nagrać się cały dubbing do animacji. W oryginalnej obsadzie znaleźli się: Abbi Jacobson (“LEGO Ninjago: Film”), Eric André (“Rozczarowani”), Maya Rudolph (“Big Mouth”) oraz nagrodzona Oscarem Olivia Coleman (“The Crown”).

Katie Mitchell, utalentowana nastolatka, dostaje się do wymarzonej szkoły filmowej. Jej rodzina postanawia odwieść dziewczynę na uczelnię, robiąc sobie jednocześnie wycieczkę krajoznawczą. W trakcie podróży dochodzi jednak do ataku nowej generacji robotów na Ziemię i rodzina jest zmuszona uratować przed nimi całą planetę.

“Połączeni” nie mają jeszcze nowej daty premiery.

Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?