fbpx

“Potężne Kaczory: Sezon na zmiany”: drugi zwiastun serialu z polskim dubbingiem

Potężne Kaczory Sezon na zmiany drugi zwiastun serialu z polskim dubbingiem
Foto: Disney+

W piątek na platformie Disney+ zadebiutował serial “Potężne Kaczory: Sezon na zmiany”. To nowa oryginalna produkcja bazująca na filmowej trylogii z lat 90. Podobnie jak wiele innych tytułów, ten również nie doczekał się jednak polskiego dubbingu, który zostanie uzupełniony w późniejszym czasie. Otrzymaliśmy natomiast drugi, pełny zwiastun serialu w rodzimej wersji językowe, który prezentujemy poniżej. Przypomnijmy, że za realizację serialu odpowiada Steven Brill, scenarzysta wszystkich trzech filmów.

W główne role w serialu portretują Lauren Graham i Brady Noon, którzy wcielają się w Alex i jej syna Evana, oraz Emilio Estevez, główną postać z filmów, w roli którego powraca Gordon Bombay. Głosów ich postaciom użyczają odpowiednio Monika Dryl, Patryk Siemek i Łukasz Simlat, a ponadto w zwiastuni możemy usłyszeć także Jakuba Stracha, Olgę Cybińską, Józefa Pawłowskiego, czy Annę Gajewską. Pełną obsadę wersji polskiej poznamy z premierą kolejnych odcinków.

Potężne Kaczory są w czołówce dziecięcych drużyn hokejowych i bardzo uważnie dobierają swoich nowych graczy. Gdy 12-letni Evan zostaje wyrzucony z zespołu, za namową swojej matki zakłada swoją własną drużynę złożoną z najsłabszych uczniów. Ich trenerem zostaje natomiast Gordon Bombay, dawny trener Potężnych Kaczorów.

“Potężne Kaczory: Sezon na zmiany” wkrótce na platformie Disney+!

W ostatnim czasie na Disney+ z dubbingiem udostępniono takie produkcje jak film “Flora i Ulisses”, czy krótkometrażówki “Mit: Opowieści z Krainy Lodu” oraz “Pluszowe gadki Bunia i Kwaka” z serii Pixar Popcorn. Na swoją polską premierę wciąż oczekują seriale “WandaVision” oraz “Falcon i Zimowy Żołnierz”, należące do Kinowego Uniwersum Marvela, a w najbliższym czasie na platformie pojawią się także nowe odcinki “High School Musical: Serial” (14 maja), nowe seriale “Big Shot” (16 kwietnia), “Star Wars: The Bad Batch” (4 maja), “Loki” (11 czerwca), “The Mysterious Benedict Society” (25 czerwca), “Monsters at Work” (2 lipca), “Turner & Hooch” (16 lipca), “Chip ‘n’ Dale: Park Life” (23 lipca) oraz filmy “Cruella” (28 maja), “Luca” (18 czerwca), “Czarna Wdowa” (9 lipca).
Disney+ to amerykańska platforma VOD należąca do The Walt Disney Company, zajmująca się dystrybucją treści stworzonych zarówno przez samego Disneya, jak i zakupionych przez niego marek takich jak: Gwiezdne wojny, Marvel, National Geographic, czy 20th Century Studios. Serwis wystartował w Stanach Zjednoczonych w listopadzie 2019 roku oraz w Europie Zachodniej w marcu 2020. Polska data startu nie jest jeszcze znana, choć dotychczas mówiło się o premierze w pierwszej połowie 2021 roku. Disney+ ma być dostępny na wszystkich rynkach do końca 2021 roku.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?