fbpx

“Potężne Kaczory: Sezon na zmiany”: obsada polskiego dubbingu

Potężne Kaczory Sezon na zmiany obsada polskiego dubbingu
Foto: Disney+

Pod koniec marca na platformie Disney+ zadebiutował nowy serial aktorski “Potężne Kaczory: Sezon na zmiany”. Dziś w serwisie udostępniona została natomiast ścieżka z polskim dubbingiem do dwóch pierwszych jego odcinków z trzech dotychczas opublikowanych (czwarty ma premierę jutro). Tytuł jest kontynuacją sportowej serii filmowej z lat 90., która nie doczekała się do dziś polskiego dubbingu. Twórcą produkcji jest Steven Brill, scenarzysta pierwotnej trylogii, a w głównej roli powraca Emilio Estevez jako Gordon Bombay. Towarzyszyć mu będą między innymi Brady Noon i Lauren Graham, a od niedawna wiemy też, że w swoich rolach już jako dorośli powrócą bohaterowie z pełnometrażowych produkcji. Poniżej prezentujemy twórców i obsadę polskiej wersji do pierwszych dwóch odcinków.

Za opracowanie dubbingu odpowiedzialne było studio SDI Media. Reżyserem był Łukasz Lewandowski, dialogi napisała Alicja Roethel, a głosów postaciom użyczyli: Monika Dryl (Alex), Łukasz Simlat (Gordon Bombay), Patryk Siemek (Evan), Jakub Strach (Nick), Jakub Jóźwik (Sam), Paweł Drewnowski (Koob), Szymon Radzimierski (Logan), Katarzyna Wincza (Maya), Zofia Modej (Sofi), Antonina Krylik (Lauren), Magdalena Czerwińska (Amara), Jakub Szydłowski (Brian), Karol Wróblewski (Dan), Józef Pawłowski (Trener T), Anna Gajewska (Stephanie), Agata Góral (Ruby), Olga Cybińska (Mary Joe), Marta Dylewska (Winnie), Stanisław Rozenek (Trevor), Michał Klawiter (Terry), Agnieszka Matysiak (Roberta) i inni.

Potężne Kaczory są w czołówce dziecięcych drużyn hokejowych i bardzo uważnie dobierają swoich nowych graczy. Gdy 12-letni Evan zostaje wyrzucony z zespołu, za namową swojej matki zakłada swoją własną drużynę złożoną z najsłabszych uczniów. Ich trenerem zostaje natomiast Gordon Bombay, dawny trener Potężnych Kaczorów.

“Potężne Kaczory: Sezon na zmiany” już na platformie Disney+!

W ostatnim czasie na Disney+ z dubbingiem udostępniono takie produkcje jak film “Flora i Ulisses”, czy krótkometrażówki “Mit: Opowieści z Krainy Lodu” oraz “Pluszowe gadki Bunia i Kwaka” z serii Pixar Popcorn. Na swoją polską premierę wciąż oczekują seriale “WandaVision” oraz “Falcon i Zimowy Żołnierz”, należące do Kinowego Uniwersum Marvela, a w najbliższym czasie na platformie pojawią się także nowe odcinki “High School Musical: Serial” (14 maja), nowe seriale “Big Shot” (16 kwietnia), “Star Wars: The Bad Batch” (4 maja), “Loki” (11 czerwca), “The Mysterious Benedict Society” (25 czerwca), “Monsters at Work” (2 lipca), “Turner & Hooch” (16 lipca), “Chip ‘n’ Dale: Park Life” (23 lipca) oraz filmy “Cruella” (28 maja), “Luca” (18 czerwca), “Czarna Wdowa” (9 lipca).
Disney+ to amerykańska platforma VOD należąca do The Walt Disney Company, zajmująca się dystrybucją treści stworzonych zarówno przez samego Disneya, jak i zakupionych przez niego marek takich jak: Gwiezdne wojny, Marvel, National Geographic, czy 20th Century Studios. Serwis wystartował w Stanach Zjednoczonych w listopadzie 2019 roku oraz w Europie Zachodniej w marcu 2020. Polska data startu nie jest jeszcze znana, choć dotychczas mówiło się o premierze w pierwszej połowie 2021 roku. Disney+ ma być dostępny na wszystkich rynkach do końca 2021 roku.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?