fbpx

“Przygody nocnej lampki”: krótkometrażówka ze świata “Toy Story” już na Disney+

przygody nocnej lampki krótkometrażówka już na disney plus

“Przygody nocnej lampki” to krótkometrażowa kreskówka wytwórni Pixar, która zadebiutowała dzisiaj na platformie Disney+ w wersji z polskim dubbingiem. Należy on do świata “Toy Story”, a jej zadaniem było przybliżyć widzom co działo się z Pastereczką Bou po filmie “Toy Story 2”. Przypomnijmy, że postać nie pojawiła się w 3. odsłonie serii, a powraca dopiero w tegorocznej, czwartej części. Poniżej możecie zapoznać się z twórcami i obsadą dubbingu!

Za realizację polskiej wersji odpowiada studio SDI Media. Podobnie jak w przypadku ostatniego filmu, reżyserią zajął się Wojciech Paszkowski. Dialogi napisała Natalia Gawrońska, nad produkcją czuwały Kamila Zofia Grabowska i Beata Jankowska, a nadzór prodecencki sprawował Maciej Eyman.

Głosów postaciom użyczyli: Edyta Olszówka (Bou), Robert Czebotar (Chudy), Dominika Kluźniak (Hahanna Rozpuk) oraz Marta Markowicz-Dziarkowska, Katarzyna Mogielnicka, Krzyszfot Cybiński, Agata Perzyna, Joanna Węgrzynowska-Cybińska, Olga Cybińska, Klementyna Umer, Katarzyna Wincza i Wojciech Paszkowski.

“Przygody nocnej lampki” już na platformie Disney+!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?