fbpx

“Psia Akademia”: zwiastun nowych odcinków serialu Netfliksa

Psia Akademia zwiastun nowych odcinków serialu Netfliksa

“Psia Akademia” to najnowszy serial dla młodszej widowni wyprodukowany przez twórców takich filmów familijnych jak “Drużyna Buddiego”, “Kudłaty zaprzęg”, czy “Superpsiaki”, stawiające w centrum fabuły mówiące psiaki. Produkcja zadebiutowała na platformie Netflix w lutym tego roku w liczbą 12 odcinków, a już w październiku udostępnionych zostanie kolejnych 12 epizodów. Poniżej prezentujemy zwiastun dalszej części pierwszego sezonu w wersji z polskim dubbingiem.

“Psia Akademia” została stworzona przez Annę McRoberts, a w głównej obsadzie znaleźli się: Don Lake, Christian Convery, Chance Hurstfield, Aria Birch i Riley O’Donnell. Za opracowanie polskiej wersji językowej odpowiedzialne było studio M.R. Sound. Reżyserowała Małgorzata Lalowska, dialogi napisał Dariusz Kosmowski, a w obsadzie znaleźli się: Janusz Wituch, Jakub Strach, Damian Kulec, Katarzyna Wincza, Magdalena Herman-Urbańska i inni.

Morgan przenosi się do równoległego wymiaru, w którym jego dziadek prowadzi Psią Akademię, ucząc młode szczeniaki jak zostać prawdziwymi psami. Chłopiec, któremu towarzyszyć będą Serduszko, Iskra i Świst, stanie się częścią przepowiedni i na jego barkach spocznie trudne zadanie jakim jest przywrócenie więzi między ludźmi i psami.

“Psia Akademia” z nowymi odcinkami zadebiutuje na Netfliksie 16 października!

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?