fbpx

“Rodzeństwo Willoughby”: pierwszy zwiastun filmu Netfliksa

the wiloughbys pierwszy zwiastun filmu netfliksa

“Rodzeństwo Willoughby” to kolejna pełnometrażowa animacja platformy Netflix, która zadebiutuje już w kwietniu, a dziś udostępniono jej zwiastun. Produkcja bazuje na powieści autorstwa Lois Lowry, która w Polsce została wydana pod tytułem “Nikczemny spisek”. Film po raz pierwszy pokazano na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych w Annecy w ubiegłym roku, dzięki czemu, tak jak jej poprzednik, nagrodzony aż trzema Srebrnymi Synchronami, “Klaus”, będzie mógł brać udział w wyścigu po Oscara.

Za obraz odpowiada Kris Pearn, reżyser filmu “Klopsiki kontratakują”, a w oryginalnej obsadzie znaleźli się m.in.: Ricky Gervais (“Praziomek”), Maya Rudolph (“Wielka Szóstka”), Will Forte (“Luis i obcy”), Martin Short (“Rodzina Addamsów”), czy wokalistka Alessia Cara (“Vaiana: Skarb oceanu”). W obsadzie polskiego zwiastuna głosów użyczyli natomiast: Ewa Konstancja Bułhak, Waldemar Barwiński, Magdalena Wasylik, Kludiusz Kaufmann, Anna Apostolakis, Anna Ułas, Sławomir Pacek i inni.

Kiedy egoistyczni rodzice Willoughby porzucają czwórkę swoich potomków, dzieciaki muszą nauczyć się, jak dostosować swoje staromodne wartości do współczesnej rzeczywistości i stworzyć nową rodzinę na miarę obecnych czasów.

“Rodzeństwo Willoughby” zadebiutuje na platformie Netflix 22 kwietnia!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?