fbpx

“Ron usterka”: drugi zwiastun filmu animowanego Disneya

Ron Usterka drugi zwiastun filmu animowanego Disneya
Foto: Disney

W sieci zadebiutował już najnowszy zwiastun kolejnej animacji “Ron usterka”. To produkcja stworzona przez 20th Century Studios i wytwórnię Locksmith Animation, które obecnie należą do Disneya. Reżyserami filmu są Jean-Phillippe Vine, weteran studia Pixar pracujący m.in. przy “W głowie się nie mieści”, a także Sara Smith, współzałożycielka Locksmith Animation. “Ron usterka” to drugi film 20th Century Studios w tym roku, który w kinach obejrzymy z dubbingiem – pierwszym był natomiast “Free Guy”.

W wersji oryginalnej występują: Zach Galifianakis (“Pułapka czasu”) jako Ron, Jack Dylan Grazer (“Shazam!”) jako Barney oraz Olivia Coleman (“The Crown”), Ed Helms (“Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film”), Rob Delaney (“Tom i Jerry”), Kylie Cantrall (“Gaby Duran: galaktyczna opiekunka”) i Ricardo Hurtado (seria “Ratownicy z Malibu”). W polskiej wersji wideo wystąpili natomiast: Jakub Strach, Waldemar Barwiński, Marcin Franc, Aleksandra Kowalicka i Małgorzata Rożniatowska. Najpewniej za opracowanie wersji polskiej odpowiedzialne będzie Studio Sonica.

Barney, społecznie wycofany gimnazjalista i Ron, jego nowy, chodzący i mówiący robot, mają zostać „Najlepszym przyjacielem z pudełka”. Przezabawne awarie Rona, rozgrywające się na tle ery mediów społecznościowych, wprowadzają ich w pełną akcji podróż, w której chłopiec i robot odkryją prawdziwą przyjaźń.

“Ron usterka” w kinach od 22 października!

Ten post ma jeden komentarz

  1. Czy w prawie każdym zwiastunie od ex-Foxa musi być Barwiński, choćby kompletnie nie pasował do postaci? Czy Studio Sonica nie może zaprosić na nagranie kogoś mniej osłuchanego? Mam nadzieję, że w filmie Rona zagra ktoś fajniejszy (np. Wojciech Mecwaldowski, który zresztą już grał Galifianakisa w “Pułapce czasu”).

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?