fbpx

“Sekret wilczej gromady”: nowy film animowany wkrótce na platformie Apple TV+

Sekret wilczej gromady nowy film animowany wkrótce na platformie Apple TV Plus
Foto: Apple TV+

Netflix i Disney+ prześcigają się w udostępnianiu coraz to nowszych filmów i seriali oryginalnych, jednak jest jeszcze jedna platforma, której nie idzie tak dobrze. Mowa oczywiście o Apple TV+, które weszło na światowy rynek (w tym również polski) w listopadzie ubiegłego roku i do dziś nie pokazało niczego ciekawego z polskim dubbingiem. Były to głównie produkcje animowane, a kolejna zadebiutuje już w grudniu. Mowa o filmie “Sekret wilczej gromady”, przepięknej animacji stworzonej przez Tomma Moore’a (“Sekrety morza”).

Akcja filmu “Sekret wilczej gromady” jest osadzona w średniowiecznej Irlandii, zgłębiając jej folklor i legendy. W oryginalnej obsadzie głosowej znaleźli się: Honor Kneafsey, Eva Whittaker, Tommy Tiernan, Sean Bean (“Królewna Śnieżka”), Maria Doyle Kennedy (“Orphan Black”), Simon McBurney (“Harry Potter i Insygnia Śmierci”) i Jon Kenny (“Sekrety morza”). Na chwilę obecną zwiastun w wersji z dubbingiem nie jest jeszcze dostępny, jednak zważywszy, że film jest przeznaczony dla dzieci, z pewnością go w końcu otrzyma. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej po angielsku.

Przypomnijmy, że na platformie Apple TV+ możemy już obejrzeć dwa sezony serialu “Pomagadła” oraz siostrzanej serii “Pomagadła ci pomogą”, kreskówkę “Snoopy w kosmosie” oraz film animowany “Tutaj jesteśmy: wskazówki dla mieszkańców planety Ziemia”. Poza grudniową premierą “Sekretów wilczej gromady”, na przyszły rok zapowiedziano seriale “The Snoopy Show” oraz “Fraggle Rock: Rock On!”. Niestety, poza produkcjami dziecięcymi Apple TV+ nie zdubbingował jeszcze żadnej pozycji aktorskiej przeznaczonej dla starszych widzów.

Młoda łowczyni wyrusza wraz z ojcem do Irlandii, by zapolować na ostatnią wilczą watahę. Wkrótce zaprzyjaźnia się jednak z ceniącą wolność dziewczynką z tajemniczego plemienia, którego członkowie podobno zamieniają się nocą w wilki.

“Sekret wilczej gromady” na platformie Apple TV+ zadebiutuje 11 grudnia

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?