Srebrne Synchrony 2019: poznajcie wyniki plebiscytu

srebrne synchrony 2019 wyniki plebiscytu
Ponad 23 tysiące osób – tylu oddało głosy w plebiscycie Srebrne Synchrony, które wznowiliśmy w tym roku po latach nieobecności. Wydarzenie zostało zapoczątkowane przez portal Dubbingpedia w 2014 roku, który i tym razem współorganizował go z nami oraz stroną dubbing.pl. Głosowanie trwało w dniach 9-23 lutego, a dziś ogłaszamy oficjalne wyniki! Zwycięzców poznacie poniżej, polecamy również wideorelację z ogłoszenia!

VOD i TELEWIZJA

  • Lidia Sadowa
    Lidia Sadowa

    za rolę Diane Nguyen (BoJack Horseman)
    Najlepsza aktorka w dubbingu do serialu animowanego

  • Jakub Wieczorek
    Jakub Wieczorek

    za rolę BoJacka Horsemana (BoJack Horseman)
    Najlepszy aktor w dubbingu do serialu animowanego

  • Big Mouth
    Big Mouth

    Reż. Jan Aleksandrowicz-Krasko (BTI Studios)
    Najlepszy dubbing w serialu animowanym

  • Marcin Franc
    Marcin Franc

    za rolę Jaskra (Wiedźmin)
    Najlepszy aktor w dubbingu do serialu aktorskiego

  • Justyna Kowalska
    Justyna Kowalska

    za rolę Yennefer (Wiedźmin)
    Najlepsza aktorka w dubbingu do serialu aktorskiego

  • Wiedźmin
    Wiedźmin

    Reż. Elżbieta Kopocińska (Start International Polska)
    Najlepszy dubbing w serialu aktorskim

  • Karol Osentowski
    Karol Osentowski

    za rolę Tylera (Ratownicy z Malibu)
    Najlepszy aktor w dubbingu do filmu aktorskiego

  • Monika Mielnicka
    Monika Mielnicka

    za rolę Kim Kolwiek (Kim Kolwiek)
    Najlepsza aktorka w dubbingu do filmu aktorskiego

  • Następcy 3
    Następcy 3

    Reż. Artur Kaczmarski (SDI Media)
    Najlepszy dubbing w filmie aktorskim

  • Anna Dereszowska
    Anna Dereszowska

    za rolę Alvy (Klaus)
    Najlepsza aktorka w dubbingu do filmu animowanego

  • Józef Pawłowski
    Józef Pawłowski

    za rolę Jespera (Klaus)
    Najlepszy aktor w dubbingu do filmu animowanego

  • Klaus
    Klaus

    Reż. Anna Apostolakis (Start International Polska)
    Najlepszy dubbing w filmie animowanym

GRY

  • Star Wars Jedi: Upadły zakon
    Star Wars Jedi: Upadły zakon

    Reż. Maksymilian Bogumił (Sound Tropez)
    Najlepszy dubbing w grze

Twórcy

  • Miłogost Reczek
    Miłogost Reczek

    Weteran polskiego dubbingu

  • Natalia Piotrowska-Paciorek
    Natalia Piotrowska-Paciorek

    Wschodząca gwiazda polskiego dubbingu

  • Marcin Bartkiewicz
    Marcin Bartkiewicz

    Najlepsze dialogi

  • Agnieszka Tomicka
    Agnieszka Tomicka

    Najlepsza reżyseria muzyczna

  • "Chcę uwierzyć snom" z filmu "Kraina lodu II"

    Wyk. Katarzyna Łaska
    Najlepsza piosenka

  • Wojciech Paszkowski
    Wojciech Paszkowski

    Najlepsza reżyseria

KINO

  • Dzieci lata
    Dzieci lata

    Reż. Dariusz Kosmowski (Studio PDK)
    Najlepszy dubbing w filmie studyjnym

  • Wiktor Zborowski
    Wiktor Zborowski

    za rolę Mufasy (Król Lew)
    Najlepszy aktor w dubbingu do filmu animowanego

  • Julia Kamińska
    Julia Kamińska

    za rolę Astrid (Jak wytresować smoka 3)
    Najlepsza aktorka w dubbingu do filmu animowanego

  • Król Lew
    Król Lew

    Reż. Waldemar Modestowicz (SDI Media)
    Najlepszy dubbing w filmie animowanym

  • Krzysztof Stelmaszyk
    Krzysztof Stelmaszyk

    za rolę Nicka Fury’ego (Spider-Man: Daleko od domu)
    Najlepszy aktor drugoplanowy w dubbingu do filmu aktorskiego

  • Laura Samojłowicz
    Laura Samojłowicz

    za rolę Ming Fleetfoot (Jumanji: Następny poziom)
    Najlepsza aktorka drugoplanowa w dubbingu do filmu aktorskiego

  • Michał Meyer
    Michał Meyer

    za rolę Shazama (Shazam!)
    Najlepszy aktor pierwszoplanowy w dubbingu do filmu aktorskiego

  • Beata Ścibakówna
    Beata Ścibakówna

    za rolę Królowej Ingrith (Czarownica 2)
    Najlepsza aktorka pierwszoplanowa w dubbingu do filmu aktorskiego

  • Aladyn
    Aladyn

    Reż. Waldemar Modestowicz (SDI Media)
    Najlepszy dubbing w filmie aktorskim

Leave a Reply