Srebrne SyNchrony 2019
Głosowanie zakończone!

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w głosowanie w naszym plebiscycie. Liczby przerosły nasze najśmielsze oczekiwania!

Wyniki plebiscytu opublikowane zostaną w nadchodzącym tygodniu, o czym poinformujemy w specjalnym komunikacie!

O plebiscycie

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, gdy ze wszystkich swoich ulubionych produkcji i artystów trzeba wybrać tego najlepszego. Ta chwila nadeszła właśnie teraz i to Wy zdecydujecie o tym, komu należy się nagroda w każdej z poniższych kategorii.

Srebrne Synchrony to plebiscyt, którego zadaniem jest wyłonić najlepszych z najlepszych i w ten sposób nagrodzić twórców dubbingu za cały rok ich ciężkiej pracy. Współorganizatorami wydarzenia są portale Dubbingpedia.pl oraz dubbing.pl.

Dubbing charakteryzuje się tym, że najlepsze produkcje oraz kreacje aktorskie są zależne od filmów samych w sobie. Kategorie zostały podzielone na 4 części, w których macie możliwość wyboru najlepszej produkcji oraz aktorek i aktorów: kino, VOD i telewizję, gry oraz twórców. Każdy uczestnik może zagłosować tylko raz. Po zakończeniu głosowania i opublikowaniu wyników, odbędzie się wręczenie nagród transmitowane na naszym kanale YouTube.