fbpx

“Thunder Force”: zwiastun superbohaterskiej komedii Netfliksa

Thunder Force zwiastun superbohaterskiej komedii Netfliksa
Foto: Netflix

Netflix opublikował właśnie zwiastun jednej ze swoich kwietniowych premier zatytułowanej “Thunder Force”. To superbohaterska komedia stworzona przez wytwórnię Marc Platt Production, znaną z takich hitów jak “Mary Poppins powraca” i “Aladyn” Disneya, czy “La La Land”. To dość niespotykany gatunek, jeśli chodzi o dubbingowy dorobek streamingowego giganta, dlatego decyzja jest dużym zaskoczeniem. Niemniej jednak, jest to krok w stronę lepszej jakości, a zapowiedź w polskiej wersji możecie obejrzeć poniżej!

Produkcja została napisana i wyreżyserowana przez Bena Falcone’a, a w głównych rolach wystąpią Melissa McCarthy (“Mike i Molly”), Octavia Spencer (“Wiedźmy”), Bobby Cannavale (“Ant-Man i Osa”), Pom Klementieff (“Strażnicy Galaktyki Vol. 2”), Jason Bateman (“Zwierzogród”) i Tyrel Jackson Williams (“Szczury laboratoryjne”). W wersji polskiej natomiast głosów postaciom użyczają między innymi: Monika Dryl, Anna Ułas, Przemysław Glapiński, Kamil Kula i Waldemar Barwiński.

Warto zaznaczyć, że głos Ułas wcielającej się w postać Octavii Spencer został zachowany z filmu “Rodzina od zaraz”, natomiast Glapiński był już głosem Cannavale w filmie “Jumanji: Przygoda w dżungli”. Idąc tropem tych zachowań, najpewniej za realizację polskiego dubbingu odpowiedzialne było Start International Polska. Studio stworzyło dotychczas opracowania najważniejszych w ostatnim czasie, zlokalizowanych na nasz język produkcji takich jak: “Wiedźmin”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, czy “Pan Jangle i świąteczna podróż”.

W świecie zdominowanym przez superłotrów dwie przyjaciółki z dzieciństwa, z których jedna odkryła sposób na uzyskanie supermocy, muszą wspólnymi siłami ochronić rodzinne miasto.

“Thunder Force” na platformie Netflix od 9 kwietnia!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: seriale “Przeznaczenie: Saga Winx”, “Kid Cosmic”, “Kajko i Kokosz” i film “Podróż Xico”. W marcu na platformie pojawią się także nowe seriale jak: “Na tafli marzeń” (15 marca), animowane “Miasto duchów” (5 marca), “Gofcia i Mochi” (16 marca), nowe odcinki kreskówki “Paradise PD” (12 marca) oraz filmy “Róża Bombaju” (8 marca), “Dzień na tak” (12 marca), “Tajna Agencja Kontroli Magii” (25 marca) i “Tydzień z życia” (26 marca).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?