fbpx

“ThunderCats Roar!”: nowa kreskówka wkrótce w Cartoon Network

thundercats roar wkrótce na cartoon network

W 2012 roku na antenie Cartoon Network zadebiutował serial “ThunderCats”, będący remakem kreskówki pod tym samym tytułem z lat 80. Z niewiadomych przyczyn nowa wersja została anulowana przez stację po pierwszym sezonie. Teraz jednak animacja powraca w zupełnie nowym stylu! Już w maju Lion-O i inni bohaterowie znani z grupy ThunderCats pojawią się gościnnie w jednym z odcinków serialu “Młodzi Tytani: Akcja!”, którego premiera odbędzie się 4 maja o godzinie 16:40. Tego samego dnia o 17:00 widzowie będą mogli premierowo obejrzeć pierwszy odcinek “ThunderCats Roar!”.

Nowy design postaci wpisuje się bardziej w obecnie tworzone kreskówki Turnera, takie jak wspomnieni Tytani, czy “Clarence” i “OK K.O.! Po prostu walcz”. Jest rysowany znacznie prostszą kreską, podejmuje mniej poważne tematy i przede wszystkim stawia na humor. Wciąż nie wiadomo, czy w polskiej obsadzie usłyszymy te same głosy, co w wersji serialu sprzed prawie 10 lat, które wyreżyserował Marek Robaczewski. Warto jednak podkreślić, że obsada anglojęzyczna została w całości wymieniona, więc najpewniej ten sam los spotka polski dubbingu.

Zachowania głosu Lion-O powinniśmy jednak doczekać się pomiędzy “ThunderCats Roar!”, a jego gościnnym występem w lu “Młodzi Tytani: Akcja!”. W wersji amerykańskiej postaci głosu użycza bowiem ten sam aktor, Max Mittelman. Po raz pierwszy usłyszymy również polskie głosy Lion-O oraz Snarfa z oryginalnej wersji serialu z 1985 roku – w Polsce kilka odcinków tej serii zostało wydanych na płytach DVD jedynie w wersji lektorskiej.

ThunderCats, na czele których stoi odważny Lion-O, uciekły ze swojej rodzinnej planety Thundera i znalazły schronienie na Trzeciej Ziemi. Teraz ta niezwykle zróżnicowana grupa bohaterów, takich jak Pantro, Cheetara, czy Tigra, poznaje swój nowy dom i jego tajemniczych mieszkańców oraz broni go przed złym Mumm-Rą!

“ThunderCats Roar!” na antenie Cartoon Network od 4 maja!

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?