fbpx

“Transformers”: nowa animowana trylogia wkrótce na Netfliksie

transformers war of cybertron nowa trylogia na netfliksie

Platforma Netflix zapowiedziała wczoraj nową serię opartą na marce “Transformers”. Nie będą to jednak produkcje aktorskie, a trylogia seriali animowanych, określane wręcz jako anime. Całość bazuje na linii zabawek “Transformers: War for Cybertron”, a pierwsza produkcja zatytułowana jest “Siege” (w wolnym tłumaczeniu: “Oblężenie”). W przeciwieństwie do wcześniejszych kreskówek, ta liczyć będzie sześć 22-minutowych odcinków. W poniższym zwiastunie, który obecnie dostępny jest jedynie w wersji anglojęzycznej, możemy wyróżnić bohaterów znanych nam już w innych produkcji jak: Optimus Prime, Megatron, Ratchet, Bumblebee, Starscream, Jetfire, Shockwave, czy Ultra Magnus.

Filmy i seriale z serii Transformers od dawna otrzymują w Polsce dubbing. Z niedawnych kinowych produkcji można wspomnieć o “Transformers: Ostatni Rycerz” (2018) oraz “Bumblebee” (2019), a z ostatnich seriali polskiej wersji doczekały się m.in. “Transformers Prime”, “Robots in Disguise”, czy “Cyberverse”. Niewiele japońskich anime otrzymuje na Netfliksie polski dubbing, jednak w tym przypadku mamy do czynienia z produkcją amerykańską. Bardzo możliwe, że nowe produkcje o Transformerach podzielą los “Castlevanii”, czyli innego amerykańskiego serialu animowanego Netfliksa stworzonego w stylistyce anime, którego 3. sezon zadebiutuje w marcu również w rodzimej wersji językowej.

Na planecie Cybertron trwa wojna domowa pomiędzy dobrymi Autobotami pod przywództwem Optimusa Prime’a, a złymi Decepticonami kierowanymi przez Megatrona. Jedynym sposobem na wygraną jest zdobycie Wszechiskry, źródła wszelkiego życia na planecie.

“Transformers: War for Cybertron” na platformie Netflix zadebiutuje jeszcze w tym roku!

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?